Emerson Network Power uhonorowany Gazelą Biznesu

przez | 27/02/2009

Emerson Network Power został wyróżniony prestiżową statuetką Gazeli Biznesu w ramach IX edycji rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce opracowanego jak co roku przez redakcję Pulsu Biznesu oraz firmę Coface Poland.

Gazele Biznesu zostały stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach działających w przejrzysty sposób, a co za tym idzie nie utajniających wyników finansowych. „Gazela to firma, która rozwija się bardzo dynamicznie, a od różnych rynkowych zagrożeń ucieka do przodu. Ranking Gazel Biznesu to lista firm dynamicznych i uczciwych. Najwyższe miejsca zajmują na niej przedsiębiorstwa, które w roku 2007 wykazały największy wzrost obrotów w stosunku do roku 2005 (biorąc pod uwagę wyniki z trzech lat działalności)” – deklarują jurorzy.

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR) i światowy lider w dziedzinie  Business-Critical Continuity™, osiągnęła w Polsce w roku finansowym 2007 wzrost przychodów oraz obrót będący przepustką do grona zwycięzców rankingu.

“W Emerson Network Power, zakwalifikowanie się do rankingu Pulsu Biznesu i wyróżnienie statuetką Gazeli, traktujemy jako powód do satysfakcji, symbol dobrego standingu spółki oraz potwierdzenie, że firma jest nie tylko silnym ale i transparentnym graczem, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku” – powiedziała Małgorzata Kasperska, dyrektor generalny Emerson Network Power.