CeBIT 2009: Comarch pokazuje swoją wielkość

Na targach CeBIT 2009 Comarch promuje dwie mające mocną pozycję na rynku zachodnioeuropejskim spółki córki – Comarch Software AG i SoftM Software und Beratung AG. Firma wystawia się pod hasłem: „Comarch & SoftM – partner kompetentny w zakresie IT, silny w Europie”.

Comarch Software AG z siedzibą główną w Dreźnie zaprezentuje się na tegorocznych targach w hali nr 3 na stoisku C 25. Na powierzchni 285 m2 spółka przedstawi odwiedzającym nowości z zakresu aplikacji do zarządzania siecią i systemów do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP).

– Udział w najbardziej znaczących targach branży IT daje nam możliwość zwrócenia uwagi na dynamiczny rozwój koncernu Comarch. Poza tym to doskonała okazja, by udzielić zainteresowanym informacji o naszych produktach – Comarch IT Management i SoftM Altum – mówi Piotr Piątosa, przewodniczący zarządu Comarch Software AG.

W centrum zainteresowania z pewnością znajdzie się system ERP SoftM Altum. To przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw, zatrudniających do 50-ciu pracowników, rozwiązanie ERP będzie sprzedawane na niemieckim rynku pod marką SoftM. Na CeBicie zostaną zaprezentowane przede wszystkim nowe funkcjonalności systemu. Odwiedzający będą mogli zasięgnąć informacji o produkcie zarówno na stoisku Comarch, jak i na stoisku spółki córki SoftM, usytuowanym w hali nr 5, C16.

Oprócz wymienionych rozwiązań Comarch zaprezentuje na targach gamę produktów z zakresu rozliczeń bilingowych oraz zarządzania danymi klientów, zarządzania siecią, programów lojalnościowych, elektronicznej wymiany danych (EDI), a także zarządzania usługami finansowymi. Dokładne opisy produktów wraz z kompletnym programem udziału Comarch Software AG w targach CeBIT zamieszczone zostały na stronie cebit.comarch.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu