ABBYY FineReader 9.0 do automatycznego wprowadzania tekstów drukowanych do komputerów

Profesjonalna sekretarka czy asystentka jest podstawą dobrze funkcjonującego biura, a zakres jej obowiązków zazwyczaj jest ogromny. W wielu nowoczesnych biurach wprowadzane są w związku z tym liczne udogodnienia pomagające w organizacji pracy z dokumentami.

Jednym z takich rozwiązań jest program ABBYY FineReader 9.0 umożliwiający dokładne rozpoznawanie logicznej struktury dokumentu i automatycznego wprowadzania tekstu drukowanego do komputera.

Sekretarka nie tylko dba o obieg dokumentów, segreguje korespondencję, zestawia i przepisuje na komputerze raporty statystyczne. Do jej obowiązków należy też archiwizowanie dokumentów papierowych, przygotowywanie pism, wprowadzanie danych do komputera, zapisywanie dokumentów.

Automatyczne wprowadzanie tekstu drukowanego do komputera przy pomocy ABBYY FineReader jest zdecydowanie szybsze od przepisywania ręcznego i pozwala zwiększyć wydajność codziennej pracy. Przy pojedynczej stronie A4 możemy zaoszczędzić około 30 minut.

ABBYY FineReader 9.0 przekształca dokumenty drukowane na edytowalne pliki, gwarantując ponad 99 procentową precyzję rozpoznawania, a dodatkowo jest prosty i intuicyjny w obsłudze.

Zeskanowany dokument drukowany  lub plik PDF program precyzyjnie przekształca na postać edytowalną zachowując kształt i wielkość czcionek, hiperłącza, stopki, nagłówki opisy rysunków oraz tabele.

Najnowsza wersja posiada także udoskonaloną technologię rozpoznawania zdjęć dokumentów pochodzących z aparatu cyfrowego, gwarantującą dokładność przekształcania wyższą nawet o 40%.

Przekształcone z użyciem programu dokumenty można zapisywać w wybranych formatach np. doc, xls, rtf, pdf, html lub wysyłać bezpośrednio do Worda, Excela, Open Office’a, Adobe Readera.

W nowej wersji programu postawiono na maksymalną użyteczność – nowy, zorientowany na rezultaty interfejs ABBYY FineReader 9.0 sprawia, że realizacja najczęściej wykonywanych zadań związanych z przekształcaniem dokumentów wymaga o połowę mniej kliknięć.

ABBYY FineReader 9.0 został rozszerzony o nowe języki rozpoznawania. Aplikację uzupełniono o obsługę języków chińskiego (tradycyjnego i uproszczonego), japońskiego, tajskiego i hebrajskiego. W sumie program rozpoznaje obecnie 184 języki tj. języki europejskie i wybrane języki azjatyckie, afrykańskie i bliskowschodnie.

Dodatkowe informacje www.finereader.pl

Wyłącznym dystrybutorem oprogramowania ABBYY FineReader w Polsce jest AutoID Polska S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu