Wyjątkowy Dzień Kobiet na promie Polonia

Goździki i pończochy to już przeszłość. Dziś 8. marca to czas, w którym wszystko powinno kręcić się wokół płci pięknej. Dlatego Unity Line, specjalnie na Dzień Kobiet, przygotowało nadzwyczajne atrakcje dla swoich pasażerek.

Ten niepowtarzalny rejs promem Polonia rozpocznie się w sobotę 7.03 o godzinie 13:00 i zakończy się 8.03 o godzinie 7:00. Na gości czekać będzie wyśmienity obiad w Restauracji Royal, wykwintny bufet francuski, pokazy taneczne, koncert zespołu, dyskoteka, widowiskowy pokaz barmański oraz liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Jednak to nie koniec niespodzianek. Na deser główna atrakcja wieczoru – gorący występ grupy chippendales.

Z myślą o Paniach Unity Line przygotowało specjalną ofertę cenową. Ceny biletów na rejs weekendowy z okazji Dnia Kobiet zaczynają się od 179 złotych za osobę[1].

[1] Równowartość 430 SEK. Cena promocyjna tylko dla kobiet. Cena orientacyjna, każdorazowo przeliczana na PLN wg średniego kursu NBP z dnia wystawienia voucheru/biletu. Konieczność dokonania i opłacenia rezerwacji do dnia 03.03.2009. Oferta specjalna niepodlegająca zwrotowi. Cena nie zawiera dodatku paliwowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu