Terra Mare – nowa, prestiżowa marka na polskim rynku turystycznych usług wyjazdowych

Powstała prestiżowa marka: Terra Mare. To nowe biuro podróży specjalizujące się w spełnianiu oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie usługi o najwyższej jakości, wybierających komfort i bezpieczeństwo.

Z Terra Mare klienci będą mogli cieszyć się wakacjami i celebrować każdą chwilę spędzoną w wybranych, specjalnie wyselekcjonowanych obiektach, które charakteryzuje najwyższy standard oraz bardzo bogata oferta. Są to tylko i wyłącznie starannie wybrane hotele, będące swoistymi enklawami prestiżu w danym rejonie. Wysoka jakość świadczonych usług i nietuzinkowe rozwiązania turystyczne, to tylko niektóre z ich atutów. Turyści, którzy zdecydują się na spędzenie wypoczynku z Terra Mare miło spędzą czas w luksusowych SPA, gwarantujących Klientom niezwykle bogatą ofertę różnorodnych zabiegów, unikalne terapie, masaże i zabiegi kosmetyczne. Sportowe emocje pod okiem profesjonalnych instruktorów PGA (Professional Golfers Association) oraz piękne krajobrazy na polach golfowych o mistrzowskiej randze są standardem tego wypoczynku.

Z Terra Mare w sposób wyjątkowy Klienci zwiedzą Cypr, Egipt, Grecję, Maroko, Portugalię, Tunezję, Turcję i Włochy. Na życzenie zostaną zorganizowane wspaniałe wyprawy: rejsy jachtem, loty balonem, przygody na safari, rafting, paralotnie, off-road na quadach, jazda konna i na wielbłądach oraz wiele, wiele innych. Poprzez udostępnienie w ofercie odrębnych willi z basenami czy bungalow’ów, Terra Mare daje gwarancję prywatności i spokoju podczas wymarzonych wakacji. Istnieje również możliwość wylotu z 10 lotnisk w Polsce, a dla zainteresowanych – zorganizowania transferów na lotniska z 44 miast w całym kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu