Rozwiązania mobilne Sybase w Raiffeisen Bank Polska

przez | 26/02/2009

Raiffeisen Bank Polska zakupił licencje aplikacji mobilnych Afaria i OneBridge. Aplikacje umożliwiają m.in. dostęp do poczty korporacyjnej, aplikacji i systemów korporacyjnych za pomocą szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Zapewniają  również  najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas korzystania ze zdalnego dostępu do zasobów firmy. Raiffeisen w ramach zakupionej licencji otrzymał pakiet Afaria Security Management Client i OneBridge.

Raiffeisen to uniwersalny bank, oferujący swoje usługi klientom indywidualnym i instytucjonalnym, specjalizujący się w obsłudze transakcji handlu zagranicznego dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

W skład skład pakietu Afaria wchodzą aplikacje:

  • Afaria Backup Manager Client, wykorzystywany do centralnego tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych.
  • Afaria Security Manager Client & Data Protect Client, który zarządza polityka haseł i szyfrowaniem danych na urządzeniach mobilnych.
  • Afaria Session Manager Client, który umożliwia zdalną dystrybucję plików, zarządzanie folderami, tworzenie i wykonywanie skryptów administracyjnych
  • Afaria Configuration Manager Client, który zapewnia zdalną konfigurację ustawień urządzenia mobilnego.

System OneBridge jest w tej chwili najbardziej rozbudowanym rozwiązaniem typu Push Mail obsługującym Lotus, Exchange i Novell Groupwise, dostępnym na rynku polskim. OneBridge pracuje we wszystkich sieciach GSM i zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transmisji danych, szyfrowania oraz autoryzacji na urządzeniach mobilnych. Pozwala też na zarządzanie całą infrastrukturą mobilną z jednej konsoli administratora. OneBridge oferuje również synchronizację bazy danych kontaktów, współdzielonego kalendarza i wiele innych funkcji niezbędnych mobilnemu menadżerowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.