Passus ”Diamentem Forbesa”

Firma Passus została wyróżniona prestiżowym tytułem „Diament Forbesa”. W rankingu przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego, które najdynamiczniej powiększały swoją wartość w latach 2005-2007, firma Passus zajęła wysoką, 15 lokatę.

Firma Passus została wyróżniona prestiżowym tytułem „Diament Forbesa” w tegorocznym, trzecim już rankingu miesięcznika Forbes. W województwie mazowieckim uplasowała się na wysokim, 15 miejscu spośród 164 możliwych. Passus startował w rankingu firm średniej wielkości jako przedsiębiorstwo o przychodach mieszczących się w przedziale 50-200 mln PLN. W skali całego kraju firma zajęła 53 lokatę wśród 736 biorących udział w rankingu, firmach.

”Cieszę się, że nasza profesjonalna i dynamiczna strategia zarządzania zdecydowała o naszym wysokim miejscu w rankingu Forbesa” – mówi Paweł Misiurewicz, prezes firmy Passus. „Istniejemy na polskim rynku już od 17 lat. Posiadamy ugruntowaną pozycję specjalisty w branży IT i telekomunikacyjnej, co nie znaczy, że spoczywamy na laurach. Stawiamy na przedsiębiorczość, innowację i zadowolenie klienta, co najwyraźniej doceniają nasi kontrahenci. To wszystko przekłada się na nasz sukces.” – dodaje.

Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe, jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków. O dobrą pozycję na liście Forbesa walczą zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i średnie oraz małe firmy. Do trzeciej edycji rankingu wytypowane zostały firmy, które najprężniej zwiększały swoją wartość w latach 2005-2007.

Firma Passus regularnie otrzymuje prestiżowe nagrody biznesowe. W ubiegłym roku została laureatem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, organizowanego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajową Izbę Gospodarczą. Po raz czwarty dziennik „Puls Biznesu” uhonorował ją także statuetką Gazele Biznesu.

„Wyróżnienia te umieszczają nas w gronie polskich firm pracujących na najwyższym, światowym poziomie. Utwierdzają nas w przekonaniu, że strategia obrana przez naszą firmę przynosi oczekiwane rezultaty.” – mówi Misiurewicz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu