Inter Partner Assistance Polska S.A. rozpoczyna współpracę z białoruskimi ubezpieczycielami

Inter Partner Assistance Polska S.A. podpisała umowę o obsługę travel assistance z białoruskim ubezpieczycielami Task i PromTransInvest, powiększając swój portfel klientów o 700 tysięcy.

Umowa podpisana z białoruskimi ubezpieczycielami obejmuje usługi z zakresu assistance medycznego i prawnego. Dynamiczne działanie Inter Partner Assistance Polska S.A. na rynkach wschodnich to element strategii Inter Partner Assistance Polska oraz grupy AXA Assistance, w której skład wchodzi spółka. W tej części Europy odnotowuje się istotny popyt na usługi assistance, ale brakuje lokalnych struktur umożliwiających ich zapewnienie na odpowiednim poziomie. Stąd outsourcing assistance w Polsce wydaje się najkorzystniejszym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku travel assistance i przyjmowania zgłoszeń szkód podróżnych z ubezpieczeń KL, które wymagają specyficznych kompetencji, zwłaszcza sprawdzonych, globalnych sieci placówek medycznych.

Inter Partner Assistance Polska S.A. ma bogate doświadczenie w obsłudze ruchu podróżnego. W ramach prowadzonej obecnie działalności IPA zapewnia pomoc i ochronę ok. 5,2 milionom Polaków. Firma ma również bogate doświadczenie we współpracy z zagranicznymi placówkami medycznymi, co zostało potwierdzone wygraną w konkursie na zarządzanie bazą kontaktów medycznej dla całej grupy AXA Assistance.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu