Wirtualne zawody z Sikorą

Równolegle do Mistrzostw Świata w Biathlonie, w koreańskim Pyeongchang odbywały się pierwsze Wirtualne Mistrzostwa Świata w Biathlonie, zorganizowane pod patronatem sponsora strategicznego reprezentacji Polski w biathlonie, firmę Viessmann. Uczestnicy Mistrzostw mogli wcielić się w Tomasza Sikorę i spróbować swoich sił na jednej z wirtualnych tras. Najlepsi sieciowi biathloniści zostali nagrodzeni.

Sporty zimowe, a w szczególności biathlon cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki firmie Viessmann, fani tego sportu mieli okazję wystartować w pierwszych Wirtualnych Mistrzostwach Świata w Biathlonie. Wirtualni biathloniści mogli wcielić się w postać czterokrotnego olimpijczyka i sześciokrotnego mistrza Europy, Tomasza Sikorę.

W dniach od 14 do 22 lutego 2009 roku, wchodząc na stronę www.kotly.pl/nasi_sportowcy_biathlon.php wszyscy chętni mogli poznać smak biathlonowych zmagań, podjąć próbę sił, wytrzymałości, opanowania i precyzji. Dla najlepszych zawodników sponsor, firma Viessmann, lider nowoczesnej techniki grzewczej, przygotowała atrakcyjne nagrody. W sumie w Wirtualnych Mistrzostwach Świata w Biathlonie, zawody ukończyło 3143 wirtualnych zawodników.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu