Umarli ze Spoon River w Szkole Aktorskiej SPOT

Trzydziestu aktorów i trzy razy mniejsza widownia. Owiane tajemnicą pomieszczenia, które przeniosą nas w okolice słynnej z tomików poezji Lee Mastersa rzeki Spoon. Spacer po cmentarzu pełnym strasznych historii działających na wyobraźnię: samobójstwa, gwałty, tragiczne miłości to tylko niektóre z nich. O czym mowa?

O spektaklu „Umarli ze Spoon River” realizowanym przez Szkołę Aktorską SPOT pod kierunkiem Jana Korwin Kochanowskiego. W pomieszczeniach siedziby szkoły przy ulicy Dekerta 10 w Krakowie, głosami umarłych przemówi aż 30 studentów szkoły. Ponieważ ten niezwykły spektakl ma elitarny charakter ilość miejsc na widowni jest ograniczona. Zapisów na poszczególne terminy można dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Szkoły Aktorskiej SPOT www.ksa.edu.pl.

Pierwszy spektakl już 17 marca, kolejne daty to 18, 24 i 25 marca. Uwaga następne terminy będą się sukcesywnie pojawiać na stronie internetowej. Wstęp bezpłatny. Nie przegap okazji do przeżycia czegoś interesującego, tym bardziej, że organizatorzy nie zdradzili jeszcze wszystkich tajemnic…

www.ksa.edu.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu