UCP.MP3Store EC w finale e-mistrzostw świata FIFA

Marcin „VanShooter” Raptis z zespołu UCP.MP3Store eSport Club został zwycięzcą eliminacji FIFA Interactive World Cup 2009, które rozegrały się w minioną sobotę w Warszawie.

FIFA Interactive World Cup 2009 to e-sportowe mistrzostwa świata poświęcone grze FIFA. Są jedynym turniejem wirtualnej piłki nożnej pod patronatem międzynarodowej federacji piłkarskiej FIFA. W polskich eliminacjach wzięło udział 512 zawodników z całej Polski.

W finale Marcin Raptis zmierzył się z reprezentantem zespołu D-LINK PGS – Cezarym „Kartkiem” Gontarkiem. Po szybko strzelonej bramce w pierwszej części spotkania VanShooter już nie oddał prowadzenia i zwycięstwem 1:0 zapewnił sobie miejsce w Wielkim Finale, który odbędzie się 2 maja w Barcelonie. Tam spotka się z ze zwycięzcami krajowych rozgrywek z całego świata.

– Jak widać z turnieju na turniej, marka UCP.MP3store EC osiąga coraz to większe sukcesy. Zaufanie i wsparcie, które otrzymaliśmy od firmy MP3store procentuje, a rezultaty widać gołym okiem. Bez tego o wiele trudniej byłoby odnosić zwycięstwa – mówi Grzegorz „DjKaMyK” Kamiński, manager zespołu UCP.MP3Store EC.

Zwycięzcy z 19 krajów będą walczyć o tytuł Interaktywnego Mistrza Świata FIFA 2009, 20 tysięcy dolarów oraz samochód Kia Soul. Dodatkowo, zwycięzca turnieju otrzyma zaproszenie na Światową Galę Mistrzów FIFA 2009 w styczniu 2010 roku, gdzie spotka się z największymi sławami światowej piłki nożnej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu