Tramwaj Marzeń

20 lutego br. na warszawskie ulice wyjechał tramwaj Fundacji Mam Marzenie, promujący ideę pomocy dzieciom cierpiącym na choroby, zagrażające ich życiu. „Podaruj im magiczną moc marzenia” to główne hasło wspierające aktywności Fundacji.

„Przez swoją działalność chcemy dostarczyć dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość”- mówi Ewa Stolarska prezes Fundacji Mam Marzenie.

„Poprzez ekspozycję reklamy FMM na tramwaju chcieliśmy pokazać mieszkańcom Warszawy możliwość niesienie pomocy chorym dzieciom. Projekt firmy Adliner doskonale obrazuje to, o co nam chodziło. Za tymi rączkami, kryje się każdy z naszych Marzycieli. A kolorystyka odwołuje się do świata marzeń. Dziękujemy za projekt, który mamy nadzieję, choć na chwilę skupi na sobie uwagę mieszkańców Warszawy i przypomni im o istocie marzeń. Mamy nadzieję, że ten projekt zachęci do pomocy oddziałowi warszawskiemu Fundacji Mam Marzenie, w którym jest obecnie najwięcej Marzycieli i przyczyni się do promocji wolontariatu czy też bezpośrednio do spełnienia marzeń dzieci. Dziękujemy firmie Adliner za serce włożone w ten projekt i profesjonalne podejście do pracy z Fundacją Mam Marzenie” – dodaje Anna Opasińska koordynator o/Warszawa

Kreacją oraz pozyskaniem sponsorów do wykonania grafiki na tramwaju, w ramach działalności pro bono, zajęła się agencja komunikacji marketingowej – Adliner.

„Z przyjemnością angażujemy się w pomoc Fundacji Mam Marzenie. Wierzymy, że nie ma lepszej nagrody, niż uśmiech dziecka. Będziemy starali się pomagać jak najczęściej oraz promować wśród innych tę ideę” – mówi Magdalena Biłozor, prezes agencji Adliner

Serdecznie dziękujemy Tramwajom Warszawskim oraz firmie Studio TP za pomoc w realizacji projektu.

Tramwaj będzie jeździł w Warszawie do końca 2009 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu