Nawigacje SYNGIO z certyfikatem AutoMapy

przez | 25/02/2009

Urządzenia do nawigacji SYNGIO Beta 4300 i 4301 pomyślnie przeszły testy techniczne AutoMapy i uzyskały prawo do oznaczenia logotypem AutoMapa Certified.

Certyfikat zgodności produktowej oznacza, że obecna i przyszłe wersje programu AutoMapa będą zgodne ze specyfikacją techniczną urządzeń SYNGIO Beta.

– Jest nam niezwykle miło, że urządzenia oferowane przez naszych partnerów pomyślnie przechodzą nasze rygorystyczne testy. Dzięki temu mamy pewność, że klienci wybierający certyfikowaną przez nas nawigację będą zadowoleni z dokonanego wyboru i bezpiecznie dotrą do wybranego przez siebie celu podróży. – powiedział Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

syngio_am53AutoMapa w pełni wykorzystuje możliwości oferowane przez urządzenia SYNGIO Beta. Dzięki trójwymiarowym wizualizacjom budynków, które doskonale odwzorowują przestrzeń, korzystanie z nawigacji staje się łatwe i precyzyjne. Automatyczne dostosowanie liczby przekazywanych kierowcy komunikatów do prędkości jazdy sprawia, że nawigacja jest płynna, a grafika szybko odświeżana.

– Przyznany przez AutoMapę certyfikat zgodności dla urządzeń SYNGIO, to ważne wyróżnienie. Potwierdza nie tylko okazane nam zaufanie, ale gwarantuje także udostępnianie naszym klientom sprawdzonych rozwiązań. – powiedziała Dorota Dragan z firmy 4 Active Sp. z o.o. – dystrybutora urządzeń nawigacyjnych SYNGIO.

Urządzenie nawigacyjne SYNGIO Beta pracuje na chipsecie SiRF Altas III, który pozwala na stabilną pracę urządzenia nawet w gęstej zabudowie czy w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiada duży, 4.3″ calowy ekran dotykowy, który niezwykle ułatwia korzystanie z mapy podczas jazdy samochodem. Dodatkowo, wyświetlacz pokryty jest powłoką antyodblaskową, co przy silnym nasłonecznieniu pozwala na zachowanie pełnej ostrości obrazu. Ponadto, wersja urządzenia z wbudowanym zestawem Bluetooth, pozwala na bezpieczne korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy.