E-komórka.pl: Ułatwienie, jakiego jeszcze nie było

Przejrzystość, aktualność, intuicyjna obsługa – takie są główne zalety nowego serwisu pozwalającego na wygodne wyszukiwanie i porównywanie ofert największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Na tle konkurencji www.e-komorka.pl wyróżnia się przede wszystkim możliwością szybkiego sprawdzenia dostępności i ceny danego modelu telefonu w taryfach poszczególnych sieci oraz specjalnym narzędziem dla klientów biznesowych (http://biznes.e-komorka.pl/).

Serwis e-komorka.pl istnieje od grudnia 2008 roku. Wykonany został z naciskiem na funkcjonalność i maksymalne ułatwienie użytkownikowi znalezienia interesujących go informacji. Nie jest przy tym przeładowany: dane o taryfach ograniczono do istotnego minimum, czyli tych parametrów, które rzeczywiście interesują klientów. Co ważne, informacje usystematyzowano w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu oferty różnych operatorów można ze sobą łatwo porównać.

E-Komórka to rozwiązanie dla szerokiego grona odbiorców. Przyda się zarówno osobom poszukującym konkretnego modelu telefonu, jak i tym, którzy chcą porównać ceny i warunki w poszczególnych taryfach. Świetnie nadaje się też dla niezdecydowanych, którzy nie mają sprecyzowanych preferencji, i pragną się zorientować, co aktualnie oferują operatorzy.

Kilka kliknięć do celu

Czasochłonne wizyty w salonach sprzedaży lub długie minuty spędzane w oczekiwaniu na połączenie z konsultantem na infolinii to już przeszłość. Z E-komórką sprawdzenie i porównanie ofert poszczególnych operatorów zabiera nie więcej niż kilka sekund. No i mamy pewność, że przy okazji nikt nam nie będzie chciał czegoś „wcisnąć”, a podane ceny to stawki realne, nie zaś chwyty reklamowe.

Mechanizm zastosowany w serwisie pozostawia użytkownikowi swobodę wyboru strategii wyszukiwania. Niezależnie jednak od tego, na czym koncentrujemy się w naszych poszukiwaniach, na każdym ich etapie mamy możliwość prostego i płynnego (błyskawicznie działające zakładki!) przechodzenia pomiędzy poszczególnymi „poziomami” (operator/taryfa/telefon) wyszukiwania, co pozwala na porównywanie rozmaitych opcji i cen na bieżąco, bez konieczności cofania się i powtarzania zapytań.

Wybierając dany telefon, dostajemy pełną informację nie tylko o jego parametrach technicznych, ale również o tym, jacy operatorzy, w jakich taryfach i w jakich cenach, mają go w swojej ofercie. Z kolei koncentrując się na określonym planie taryfowym, otrzymujemy dane dotyczące zarówno wysokości abonamentu, ceny za przesłanie smsa lub ilości darmowych minut w pakiecie itp., jak i dostępnych w tej taryfie telefonów (wraz z cenami oraz informacją, w jakich innych taryfach ten właśnie model jest oferowany, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad całym procesem wyszukiwania i porównywania).

Ponadto mamy możliwość szukania „przez” operatorów oraz zawężania kryteriów wyszukiwania na wiele różnych sposobów (np. selekcjonując wyłącznie taryfy w widełkach cenowych od 50 zł do 100 zł lub ograniczając poszukiwania do telefonów z Bluetoothem).

Dla klientów biznesowych

Bardzo interesującą propozycją dla użytkowników prowadzących własną działalność gospodarczą jest biznesowa odsłona E-komórki: Biznes E-komórka.pl. Mechanizmy i narzędzia wyszukiwawcze są tu podobne do tych zastosowanych w podstawowej wersji serwisu, z tą różnicą, że odnoszą się wyłącznie do planów taryfowych (i dostępnych w nich telefonów) oferowanych przez operatorów firmom.

E-komórka 2.0

Całość serwisu jest w pełni interaktywna. Użytkownicy mogą pozostawiać opinie na temat telefonów i taryf i prowadzić dyskusje. Częścią projektu E-komórka jest także blog (http://blog.e-komorka.pl/), na którym na bieżąco publikowane są aktualności, ciekawostki i artykuły dotyczące tematyki związanej z telefonią komórkową.

Pomysł i realizacja serwisu E-komórka to dzieło krakowskiej spółki TeleKlik oraz Agencji Interaktywnej MKI.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu