Akcja regeneracja z Wonderbox Uroda – podaruj wiosenny relaks dla duszy i ciała

Małymi krokami zbliża się do nas upragniona wiosna i lato. Ale czy nasze ciało jest już gotowe na przyjście słonecznych dni? Czy dobrze opiekowałyśmy się naszą skórą w zimie? Wiosna, to ostatni dzwonek na „akcję regenerację” dla osłabionej po zimie skóry i uśpionej duszy. Z Wonderbox Uroda, sukces gwarantowany, to idealny upominek na wiosenne dni.

Wiosna, to nie tylko czas kiedy natura powoli budzi się do życia z zimowego snu oraz okres gorączkowego myślenia o tym, jak skutecznie i szybko zregenerować nasze ciało po zimie. To także Dzień Kobiet, Dzień Wiosny, imieniny czy urodziny naszych bliskich oraz mnóstwo okazji na które poszukujemy wyjątkowych prezentów. Proponujemy połączyć tzw. „przyjemne z pożytecznym”. Podarujmy wiosną naszym bliskim niczym nie skrępowaną, energetyczną „akcję regenerację” ukrytą w eleganckim wnętrzu pudełek prezentowych Wonderbox Uroda.

Niewiele z nas zdaje sobie sprawę, jak niesprzyjającą dla naszej skóry porą roku jest zima. Ciepło ubrani na tzw. „cebulkę” zapominamy o jej pielęgnacji i regularnym nawilżaniu, aby była zdrowa i jędrna latem. Warto pamiętać, że zimą często nasza skóra narażona jest na gwałtowne wysuszenie w suchych oraz ogrzewanych pomieszczeniach czy chociażby zadymionych pubach i kawiarniach. Szczególnej troski wiosną wymagają nasze nogi, które zimą wystawiamy na mróz narażając skórę na przemrożenia. Zdecydowanie po zimie potrzebna jest nam bardzo przyjemna „akcja regeneracja”, która sprawi, że nasza skóra będzie znowu elastyczna, gładka, nawilżona i promienna. Czyż nie byłoby cudownie dostać ją w prezencie?

„Nie wiesz co podarować swojej ukochanej, przyjaciółce, mamie, siostrze, szefowej na Dzień Kobiet, imieniny, urodziny czy z okazji awansu? Już wiesz! Wonderbox Uroda, to najlepszy pomysł na wiosenny prezent i nie tylko. Przecież jest mnóstwo okazji aby obdarować bliskich wyjątkowym pudełkiem prezentowym Wonderbox, które jako jedyne w Polsce daje obdarowanemu bezcenną wolność wyboru, kiedy i jak zrealizuje swój prezent.” – mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z  firmy Wonderbox Pologne.

Wiosną masz ostatnią szansę pozbyć się „zimowej skóry” i przygotować ciało oraz duszę na przyjście upragnionego, ukochanego lata i zwiewnych sukienek. Zatem do dzieła. Wonderbox Uroda, to mnóstwo zabiegów relaksacyjno-upiększających na twarz  i ciało do wyboru, które wiosną możesz podarować w prezencie swoim bliskim lub sobie. A co polecamy na wiosnę z katalogów Wonderbox Uroda, dla duszy i ciała: ekskluzywne zabiegi dotleniające Airenergy, zabieg witaminowy Sothys Flash Beaty, fotoodmładzanie, wygładzające peelingi, złocistą opaleniznę, modelowanie sylwetki, efekt złotych nici, zabiegi na twarz czy japoński zabieg energetyzujący Sensai i wiele innych w ekskluzywnych, klimatycznych salonach SPA&Welles. Do wyboru mamy trzy pakiety prezentowe z kategorii Wonderbox Uroda: Uroda Classic wartości 99 zł, Uroda Prestiż wartości 199 zł oraz Uroda Premium w cenie 349 zł, a w nim ponad 70 ekskluzywnych zabiegów SPA do wyboru.

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskich, podaruj Wonderbox Uroda. Jeśli bliska osoba zada Ci pytanie o czym marzysz? Odpowiedz – Wonderbox Uroda!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu