Wymarzony urlop – co mógłbyś zrobić aby go mieć?

Internetowe biuro podróży fly.pl uruchomiło konkurs dla internautów ‘Wymarzony urlop z fly.pl – co mógłbyś zrobić aby go mieć ?’  Na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda 10 000zł od TUI Poland oraz 50 bonów wycieczkowych od Fly.pl.

Konkurs, który jest okazją na spełnienie podróżniczych marzeń wystartował 21 stycznia i potrwa do 31 marca b.r. Zasady konkursu są proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Co byłbyś w stanie zrobić w zamian, aby wygrać wymarzoną wycieczkę?”. Do odpowiedzi można dołączyć zdjęcie. Jury przyzna główną nagrodę w postaci bonu wycieczkowego o wartości 10 000 zł, do wykorzystania na ofertę lato 2009 z bogatej oferty TUI Poland oraz dodatkowo 50 bonów wycieczkowych o wartości 200 zł, obowiązujących na ofertę internetowego biura podróży Fly.pl. Nagrody zostaną przyznane za najciekawsze, najbardziej oryginalne uzasadnienie odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Zgłoszenie należy wysłać poprzez formularz rejestracyjny ze strony www.fly.pl/konkurs. Strona zaprojektowana została specjalnie dla konkursowiczów, można na niej obejrzeć zgłoszenia innych uczestników oraz zamieścić swoją oryginalną odpowiedź.

Fly.pl zaprosił do współpracy biuro podróży TUI Poland, które jest sponsorem nagrody głównej. „Zależało nam na stworzeniu ciekawego konkursu dla internautów, w którym będą mogli dać upust swojej kreatywności, pokazując nam co są w stanie zrobić, aby ten wymarzony urlop, w wymarzonej destynacji spędzić. Oczekujemy kreatywnych, zabawnych odpowiedzi. ” – informuje Anna Zielińska z fly.pl.

Więcej na www.fly.pl/konkurs

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu