Ekscytujące smaki kobiecego wieczoru

przez | 24/02/2009

8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo. Z tej okazji Nestlé Polska wprowadza pyszne, limitowane edycje czekoladek AFTER EIGHT. To wyjątkowy upominek dla równie wyjątkowej kobiety. Ponadto, każda Polka, która wejdzie na nowy portal www.smakwieczoru.pl ma szansę wygrać jeden z 50 luksusowych zegarków marki Tissot. Wyśmienite czekoladki i elegancka biżuteria obiecują wieczór otulony luksusem.

Dla kobiet, które nie wiedzą jeszcze, jak spędzić ten wyjątkowy wieczór 24 lutego rusza nowy, interaktywny portal AFTER EIGHT. www.smakwieczoru.pl to adres, pod którym każda przedstawicielka płci pięknej ma możliwość, po odpowiedzi na dwa krótkie pytania, wyboru idealnego dla siebie pomysłu na wieczór. Degustacje, metamorfozy czy uczta dla zmysłów to tylko wybrane z proponowanych sposobów na magiczne odprężenie „after eight”.

Aby na wyjątkowy wieczór pojawić się o czasie, a przy tym wyglądać niezwykle elegancko AFTER EIGHT ma jeszcze jedną niespodziankę. Do wyśmienitej, czekoladowej słodyczy dołączono szansę na zdobycie jednego z 50 ekskluzywnych zegarków marki Tissot. Wystarczy wziąć udział w konkursie i wybrać „szczęśliwą czekoladkę” z interaktywnego pudełka AFTER EIGHT.

Nowy portal www.smakwieczoru.pl przygotowała agencja Galileo.

AFTER EIGHT to najwyższej jakości płatki czekolady deserowej z delikatnym, miętowym nadzieniem, które kuszą swym ekscytującym smakiem. To słodka przyjemność, która pozwala celebrować każdą ważną chwilę.

Z okazji Dnia wszystkich Kobiet teraz wyśmienite czekoladki AFTER EIGHT dostępne są w czterech, limitowanych smakach:

  • AFTER EIGHT Orange – to wyjątkowe połączenie słodyczy dojrzałych pomarańczy z odświeżającym wpływem delikatnej mięty.
  • AFTER EIGHT Dark – kobiecie, która uwielbia intensywny smak kakao podaruj czekoladki z miętowym nadzieniem otulonym gorzką czekoladą, zawierającą 85% pysznego kakao.
  • AFTER EIGHT Irish Cream – śmietanowy Irish Cream ukryty pod płaszczem czekolady deserowej z delikatnym posmakiem mięty dodaje tym czekoladkom wyjątkowości, obok której nie można przejść obojętnie.
  • AFTER EIGHT Lemon – odświeżające czekoladki z cytrynowym nadzieniem. Zaskocz ważne dla Ciebie kobiety słodką dawką orzeźwienia, dzięki czemu ten dzień stanie się dla nich naprawdę wyjątkowy.

Czekoladki AFTER EIGHT dostępne są w opakowaniach o pojemności 300g (36 listków), a ich sugerowana cena wynosi 16,50zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.