Dariusz Rzeszotarski został Business Development Managerem GN Netcom w Polsce

przez | 24/02/2009

Do polskiego przedstawicielstwa duńskiej firmy GN Netcom, światowego lidera innowacyjnych rozwiązań słuchawkowych, dołączył Dariusz Rzeszotarski. Objął on stanowisko Business Development Managera, zastępując Jarosława Skobejko, który rozstał się z firmą. Dariusz Rzeszotarski będzie odpowiedzialny za rozwój sieci sprzedaży produktów biurowych i call center marki Jabra w segmencie B2B, a także kontakty z kluczowymi klientami w Polsce.

„Cieszę się, że mogłem dołączyć do zespołu firmy GN Netcom w Polsce – mówi Dariusz Rzeszotarski Business Development Manager GN Netcom w Polsce – W wielu polskich firmach nie zwraca się uwagi na komfort pracy oraz bezpieczeństwo słuchu pracowników, których praca polega na wielogodzinnych rozmowach telefonicznych. A przecież właśnie dla takich pracowników stworzone zostały profesjonalne zestawy słuchawkowe. Gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Dzięki nim użytkownik ma obie ręce wolne, jak również, w przypadku zestawów bezprzewodowych, może swobodnie poruszać się po biurze bez konieczności przerywania rozmowy telefonicznej. Chciałbym zwiększyć świadomość decydentów w tym zakresie. Liczę również, że moja praca przyczyni się do wzrostu sprzedaży profesjonalnych produktów marki Jabra w Polsce”.

Dariusz Rzeszotarski jest absolwentem kierunku telekomunikacja na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Z branżą telekomunikacyjną jest związany od 1994 roku. Pracował m.in. w firmach Polixel, TDC Internet i Internet Partners. Ostatnio był kierownikiem ds. sprzedaży w firmie Alcatel-Lucent.