Bliziutko.pl szturmem zdobywa popularność

W portalu Bliziutko.pl, który ruszył zaledwie dwa tygodnie temu już zarejestrowało się prawie 100 tys. osób. Internauci chętnie poznają swoich sąsiadów i niestraszne im podawanie przy rejestracji swojego adresu aktualnego przebywania.

Zabawa z portalem Bliziutko.pl zaczyna się w momencie rejestracji do serwisu. Po wpisaniu adresu użytkownik widzi mapę na której zaznaczeni są ludzie znajdujący się aktualnie w pobliżu – pracujący, mieszkający albo uczący się niedaleko. Dzięki Bliziutko osoby te mogą łatwo się poznać. Nawiązanie znajomości w serwisie jest pierwszym krokiem do spotkania się później w rzeczywistym świecie.

Sąsiedzi w Bliziutko.pl mogą prowadzić własny, wspólny blog, tworzyć grupy tematyczne, wymieniać się zdjęciami, wysyłać do siebie wiadomości. Dzięki temu mają okazję do bliższego poznania się, wymiany poglądów, wspólnego zorganizowania np. Sylwestra czy napisania listu do spółdzielni. Dzięki wymianie informacji on-line mogą dowiedzieć się, gdzie iść do dobrego fryzjera, jak rozpocząć  sąsiedzką inicjatywę – razem łatwiej. Stają się grupą dobrych znajomych, których łączą wspólne sprawy i miejsce przebywania.

Dzięki Bliziutko.pl łatwiej jest zadomowić się w nowym miejscu lub rozpocząć pracę w nowej okolicy –  założenie profilu w serwisie znacznie ułatwi poznanie nowego otoczenia i wymianę praktycznych informacji.

Adres strony: www.bliziutko.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu