Black Red White otworzył salon w Słupsku

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – otworzył salon meblowy w Słupsku. To największy sklep meblowy w tym mieście. Na dwóch poziomach ekspozycji o łącznej powierzchni 3,5 tys. m² znajduje się ponad 1500 funkcjonalnych mebli oraz około 500 dodatków dekoracyjnych.

Otwarciu salonu Black Red White towarzyszy wielka akcja promocyjna. Na wszystkich, którzy w ciągu miesiąca od uruchomienia sklepu dokonają w nim, zakupów czekają nawet 70-procentowe obniżki!

Inspiracją dla Klientów nowo otwartego salonu jest ponad 100 zaaranżowanych wnętrz pokojów, sypialni, jadalni i gabinetów. Ofertę sklepu uzupełnia studio kuchni oraz bogato wyposażone galerie elementów dekoracyjnych. Konsumenci odwiedzający salon mogą również skorzystać z porad projektantów, skonsultować własne pomysły lub zapoznać się z zaproponowanymi przez nich propozycjami. Do dyspozycji Klientów są zarówno gotowe rozwiązania aranżacyjne, jak również projektowanie mebli kuchennych na wymiar.

„Nasza inwestycja w Słupsku to kolejny etap realizacji strategii zakładającej rozbudowę sieci sprzedaży detalicznej w kraju. Chcemy zapewnić naszym Klientom kompleksowość usług, dlatego w nowo otwartym salonie oferujemy nie tylko meble, ale również staramy się inspirować przykładowymi ekspozycjami całych wnętrz. Dzięki wzbogaceniu propozycji o asortyment dekoracyjny, każdy będzie mógł znaleźć w naszym salonie coś dla siebie” – powiedział Janusz Łyczak, dyrektor marketingu Meble – Black Red White Sp. z o.o.

Nowy salon wyposażenia wnętrz Black Red White zlokalizowany jest przy ul. Madalińskiego 1-1a. W trosce o komfort Klientów firma zapewnia usługę transportu na terenie miasta oraz montażu zakupionych w sklepie mebli.

Grupa Black Red White stale umacnia swoją pozycję na rynku rozbudowując sieć sprzedaży w kraju i za granicą. Krajowa sprzedaż detaliczna jest prowadzona – poza punktami partnerskimi – za pośrednictwem sieci salonów firmy Meble – Black Red White Sp. z o.o. Aktualnie sieć liczy 39 salonów, w tym 4 samodzielne studia kuchni. Większość sklepów Mebli – Black Red White to obiekty o powierzchni od 350 m2 do 5000 m2. Jednocześnie, we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie oraz Łodzi zlokalizowane są salony wielkopowierzchniowe, których łączna powierzchnia ekspozycyjna to ponad 80 000 m2.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu