Black Red White otworzył salon w Słupsku

przez | 24/02/2009

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – otworzył salon meblowy w Słupsku. To największy sklep meblowy w tym mieście. Na dwóch poziomach ekspozycji o łącznej powierzchni 3,5 tys. m² znajduje się ponad 1500 funkcjonalnych mebli oraz około 500 dodatków dekoracyjnych.

Otwarciu salonu Black Red White towarzyszy wielka akcja promocyjna. Na wszystkich, którzy w ciągu miesiąca od uruchomienia sklepu dokonają w nim, zakupów czekają nawet 70-procentowe obniżki!

Inspiracją dla Klientów nowo otwartego salonu jest ponad 100 zaaranżowanych wnętrz pokojów, sypialni, jadalni i gabinetów. Ofertę sklepu uzupełnia studio kuchni oraz bogato wyposażone galerie elementów dekoracyjnych. Konsumenci odwiedzający salon mogą również skorzystać z porad projektantów, skonsultować własne pomysły lub zapoznać się z zaproponowanymi przez nich propozycjami. Do dyspozycji Klientów są zarówno gotowe rozwiązania aranżacyjne, jak również projektowanie mebli kuchennych na wymiar.

„Nasza inwestycja w Słupsku to kolejny etap realizacji strategii zakładającej rozbudowę sieci sprzedaży detalicznej w kraju. Chcemy zapewnić naszym Klientom kompleksowość usług, dlatego w nowo otwartym salonie oferujemy nie tylko meble, ale również staramy się inspirować przykładowymi ekspozycjami całych wnętrz. Dzięki wzbogaceniu propozycji o asortyment dekoracyjny, każdy będzie mógł znaleźć w naszym salonie coś dla siebie” – powiedział Janusz Łyczak, dyrektor marketingu Meble – Black Red White Sp. z o.o.

Nowy salon wyposażenia wnętrz Black Red White zlokalizowany jest przy ul. Madalińskiego 1-1a. W trosce o komfort Klientów firma zapewnia usługę transportu na terenie miasta oraz montażu zakupionych w sklepie mebli.

Grupa Black Red White stale umacnia swoją pozycję na rynku rozbudowując sieć sprzedaży w kraju i za granicą. Krajowa sprzedaż detaliczna jest prowadzona – poza punktami partnerskimi – za pośrednictwem sieci salonów firmy Meble – Black Red White Sp. z o.o. Aktualnie sieć liczy 39 salonów, w tym 4 samodzielne studia kuchni. Większość sklepów Mebli – Black Red White to obiekty o powierzchni od 350 m2 do 5000 m2. Jednocześnie, we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie oraz Łodzi zlokalizowane są salony wielkopowierzchniowe, których łączna powierzchnia ekspozycyjna to ponad 80 000 m2.