Vision Consulting Group: Zaprojektuj z nami 2009 rok

Ciekawy pomysł rozwiązania problemu niedotrzymywania noworocznych postanowień zaproponował zespół agencji VisionConsultingGroup.

Wraz z odświeżeniem nowej strony internetowej agencji www.vcg.pl ruszyła całoroczna zabawa kalendarzowa. Zespół VisionConsultingGroup zachęca do wspólnego wykonywania zaprojektowanych na każdy miesiąc 2009 roku ćwiczeń z zakresu rozwoju osobistego.

Akcja wsparta jest przez wysyłkę stworzonego przez VCG kalendarza, na którego stronach wykorzystano zdjęcia osób pracujących w agencji. Każda strona kalendarza zawiera inspirujące cytaty oraz wskazówki przydatne do osiągania zamierzonych celów. Kalendarze zostały rozesłane do klientów i przyjaciół agencji oraz uczestników organizowanych przez VisionConsultingGroup projektów.

Osoby, które zechcą włączyć się do zabawy mogą jeszcze zamówić ostatnie egzemplarze rozchwytywanego kalendarza pisząc na adres kalendarz@vcg.pl

VisionConsultingGroup organizuje i wspiera różnorodne projekty z zakresu rozwoju osobistego, zawodowego, nauki i przedsiębiorczości. Należą do nich m.in. cykl wywiadów do newsletterów Grasz o staż, szkolenia prowadzone dla społeczności studenckich, Ogólnopolskie Konferencje Kobiet Przedsiębiorczych®, doradztwo w projekcie Inventree, organizacja cyklu Inspiracje w Biznesie, realizacja serialu o kobietach sukcesu z ONTV.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu