Snipe24.pl – ulepszona wersja darmowego snajpera aukcyjnego już dostępna

Po gruntownej modernizacji serwis Snipe24.pl jest gotów by jeszcze celniej oddawać strzały na aukcjach internetowych. Snipe24.pl to tak zwany snajper aukcyjny, czyli narzędzie, które w imieniu użytkowników bierze udział w licytacjach w serwisach Allegro i eBay. Zasada działania mechanizmu jest banalnie prosta – wystarczy podać snajperowi numer aukcji, maksymalną cenę, którą gotowi jesteśmy zapłacić za przedmiot i dane naszego konta w serwisie aukcyjnym. Zadaniem snajpera jest zalogowanie się w serwisie na kilka sekund przed końcem aukcji i oddanie zwycięskiego strzału.

Snipe24.pl to serwis znany użytkownikom prawie od 3 lat. W lutym tego roku zakończyła się gruntowna modernizacja strony, której efektem jest znaczne zwiększenie wydajności systemu. Zastosowanie technologii Django pozwoliło na poprawienie skalowalności i funkcjonalności serwisu. Konieczność wprowadzenia zmian podyktowana była niesłabnącym zainteresowaniem ze strony rzeszy niemal 20 000 użytkowników serwisu.

Na tle konkurencji Snipe24.pl wyróżnia się prostotą i całkowitym brakiem opłat. Korzystanie z narzędzia nie wymaga instalowania na komputerze żadnego dodatkowego oprogramowania. Aby zlecić snajperowi wykonanie strzału wystarczy zarejestrować się na stronie i ustawić na niej parametry interesującej nas aukcji. Czuwający przez 24 godziny na dobę automat ma za zadanie oszczędzić łowcom internetowych okazji konieczności oczekiwania przed komputerem na koniec aukcji. Ze względu na fakt, że licytując w ostatniej chwili nie podbijamy ceny między kilkoma uczestnikami aukcji, ten sposób dokonywania zakupów może obniżyć nasze wydatki nawet o kilkanaście procent. Jak podkreślają administratorzy Snipe24.pl w najbliższym czasie nie przewiduje się wprowadzenia żadnych opłat za korzystanie z serwisu – można zatem pokusić się o stwierdzenie, że zakupy przy pomocy tego narzędzia to czysta oszczędność.

http://www.snipe24.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu