Ricoh dołącza do programu SAP dla sprzedawców drukarek

Ricoh Company, Ltd (prezes zarządu i dyrektor generalny: Shiro Kondo) poinformowała, że firma dołączy do programu SAP® Printer Vendor jako członek złotej kategorii.

SAP AG, poprzez program dla sprzedawców drukarek, współpracuje z Ricoh i innymi wiodącymi producentami drukarek w zakresie rozwijania i dostarczania wysokiej jakości rozwiązań, które rozszerzą asortyment modeli drukarek współpracujących z aplikacjami SAP. Program oferuje uczestnikom, takim jak Rico, dostęp do określonych środowisk rozwojowych SAP, umożliwiający optymalizację obsługi ich urządzeń w środowiskach opartych na systemach SAP.

Dzięki uczestnictwu w programie Ricoh, użytkownicy oprogramowania SAP uzyskają precyzyjny wgląd w status urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Ricoh. Drukowanie z systemu opartego na SAP będzie łatwiejsze, a użytkownicy uzyskają pełny dostęp do funkcji urządzeń Ricoh, takich jak zszywanie w procesie wykańczania, regulacja obrazu, potwierdzanie wydruku i inne. Ponadto, optymalizacja umożliwi szybkie reagowanie w przypadku problemów, zwiększając tym samym skuteczność zarządzania drukiem.

Ricoh planuje opublikować listę urządzeń zatwierdzonych w ramach programu SAP Printer Vendor i będzie kontynuować działania na rzecz ułatwiania współpracy urządzeń i systemów biurowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu