Pegasus – „mocarz” w budowlance

Pegasus Group jako pierwsza grupa marketingowa w historii otrzymała nagrodę Laury Buildera. Od sześciu lat ten opiniotwórczy miesięcznik dla branży budowlanej przyznaje nagrody nie tylko specom z branży, ale również innym firmom, które przyczyniają się do rozwoju rynku budowlanego. W tym roku honorowe wyróżnienie trafiło do Pegasus Group, która zrzesza pod swoją banderą agencję reklamową Pegasus Advertising i agencję PR – Pegasus Public Relations.

Laury to wyróżnienie przyznawane przez miesięcznik „Builder” firmom i instytucjom spoza branży budowlanej, których działalność i usługi wspierają jej rozwój. Kapituła przy ocenie bierze pod uwagę nowatorstwo, dostosowanie do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów
i zmieniającego się rynku, a także relacje firma – klient. W tej edycji Laury Buildera po raz pierwszy przyznano w kategorii „Public relations i reklama dla budownictwa”. Nagroda trafiła do Pegasus Group. – Pegasus jest pierwszą, a zarazem jedyną agencją PR i reklamową, która otrzymała wyróżnienie w tej kategorii. Nagroda jest uhonorowaniem osiągnięć w zakresie PR i reklamy dla firm z branży budowlanej, w której Pegasus ma naprawdę imponujące i długoletnie doświadczenie – komentuje Danuta Burzyńska, redaktor naczelna pisma.

Grupa Pegasus od jedenastu lat współpracuje z klientami z branży budowlanej. Przeprowadza badania i audyty, wdraża i realizuje strategie marketingowe, których efektem często jest wyraźne poprawienie sytuacji biznesowej klientów. Agencja między innymi opracowuje, wdraża i realizuje dla nich programy lojalnościowe, promocje sprzedaży, tworzy materiały reklamowe, wspiera w zakresie public relations i szeroko rozumianej komunikacji marketingowej. W portfolio jej klientów są tak znane w branży firmy budowlane, jak Monier, Cekol, Kronopol, Libet, Dulux ICI, 3M, Viessmann, Nobiles, Beckers, Tikkurilla, Polfarb Dębica czy Soudal. W sumie to około 30 projektów, które były realizowane przez Pegasus Advertising lub Pegasus Public Relations. – Dobrą i profesjonalną realizację projektów zawdzięczmy ludziom, którzy pracują w Pegasusie. Gdyby nie oni – ich kreatywne pomysły, duże zaangażowanie i rzetelna praca nie mielibyśmy tak dobrej renomy w oczach środowisk opiniotwórczych z branży budowlanej. Również nasi klienci maja duży udział w naszym sukcesie  – gdyby nie pokładali zaufania w Pegasusie, nie moglibyśmy działać z takim rozmachem – podkreśla Sławomir Chmielewski, prezes Pegasus Group.

Pegasus Group doradza nie tylko firmom z branży budowlanej. Ma też bogate portfolio klientów z sektora motoryzacji, IT, farmacji, z branży wnętrzarskiej, AGD, odzieżowej i alkoholowej. Ostatnio rozszerzył dotychczasową współpracę z klientami z sektorów kosmetycznego i spożywczego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu