Marek Krygier managerem marki Becker w Europie Wschodniej

W styczniu 2009 roku Marek Krygier objął stanowisko regionalnego managera w firmie Harman/Becker Automotive Systems i będzie odpowiadał za działania marki Becker w Europie Wschodniej i Centralnej. Marek Krygier związany jest z firmą Harman/Becker Automotive Systems od czerwca 2006 roku, wcześniej piastował stanowisko managera na rynku polskim.

Do nowych obowiązków Marka Krygiera należy koordynacja działań firmy Harman/Becker Automotive Systems w Europie Wschodniej związanych z marką Becker. Odpowiada za przygotowanie i realizowanie strategii sprzedaży i marketingu, a także za szkolenia i funkcjonowanie serwisu. W działaniach Public Relations będzie go wspierać agencja !BuzzPR, z którą współpracuje również na rynku polskim.

Kariera zawodowa Marka Krygiera od lat związana jest z motoryzacją i nowoczesnymi technologiami GPS w transporcie. Od 2003 roku pracował na stanowisku doradcy techniczno-handlowego w firmie Drabpol, która jest przedstawicielem producenta SiemensVDO w Polsce. Od końca 2003 roku awansował na stanowisko Product Managera Infotaiment & Navigation i zarządzał rozwojem marki VDO oraz VDO Dayton, która specjalizowała się w produkcji systemów nawigacyjnych GPS oraz mulimediów.

Marek Krygier uzyskał tytuł magistra inżyniera na Politechnice Warszawskiej, na wydziale Transportu, następnie ukończył roczne studia podyplomowe dla managerów z branży motoryzacyjnej w Szkole Głównej Handlowej SGH.

Marek Krygier ma 29 lat. Jego hobby to nowoczesne technologie w transporcie oraz fizyka. Jest też fanem wyścigów Formuły 1, kibicuje zespołowi BMW Sauber.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu