LA pomaga tulić dzieci do snu

Licence Agency (zw. dalej: LA), dostawca rozwiązań z zakresu produkcji multimedialnych na płytach kompaktowych, informuje, że zrealizował kontrakt dla Maxx. W ramach kontraktu LA wykonało tłoczenie płyt CD wraz z nadrukiem,  konfekcjonowanie całości w opakowania dvd box oraz foliowanie na potrzeby komunikacji zewnętrznej klienta.

Zlecenie LA było związane z wydaniem przez Maxx „Kołysanek prenatalnych”. Kołysanki prenatalne to rzeczywiste dźwięki pochodzące z łona matki (bicie serca, odgłosy wód płodowych) połączone z delikatnym tłem muzycznym. Pozwalają one na zmniejszenie wstrząsu powstającego u noworodków w chwili narodzin.

„Nie ma nic milszego jak praca nad materiałami, które pomagają maluchom czuć się blisko matki, zapewniając im spokój nawet gdy nie ma jej w pobliżu”, powiedział Michał Czerwiowski, właściciel LA.

LA jest polskim wydawcą produkcji multimedialnych mającym w ofercie konkurencyjne ceny na tłoczenie płyt, udźwiękowienie każdej produkcji z zakresu audio i dysponującą bogatą bazą lektorów i czytających aktorów.

W ofercie LA znajduje się kilkaset licencji na produkcje multimedialne (m.in. audio-booki, programy edukacyjne, gry), tłoczenie własnych produkcji klienta i produkcja materiałów na zlecenie. Wśród naszych podwykonawców znajduje się m.in. profesjonalne studio nagraniowe i firma PR zapewniająca wysoki poziom produkowanych przez nas materiałów.

Na przestrzeni ostatniego roku LA zrealizowało zlecenia z zakresu produkcji multimedialnych m.in. dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Sodexho, Wydawnictwa Naukowego Scholar.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu