HumanWay – rekrutacja pod kontrolą

Trudne czasy kryzysu wymagają optymalizacji kosztownych, a zarazem kluczowych procesów w każdej firmie. HumanWay to nowe narzędzie, pozwalające zwiększyć efektywność rekrutacji i pomagające wyłowić najlepszych kandydatów spośród setek zgłoszeń.

HumanWay to nowe na polskim rynku rozwiązanie w obszarze Human Resources, adresowane zarówno do firm z sektora MSP, jak i większych organizacji. Odpowiada na większość potrzeb w zakresie zarządzania rekrutacją. Kompleksowo obsługuje pełen proces poszukiwania idealnego kandydata do pracy – tworzenie i publikację ofert, zbieranie, sortowanie i opiniowanie zgłoszeń oraz komunikację z kandydatami. HumanWay wykorzystuje najlepsze cechy poczty e-mail i łączy je z intuicyjną aplikacją, co pozwala efektywnie kontrolować i sprawnie zarządzać rekrutacją.

– HumanWay to narzędzie łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkowników. Zaletą HumanWay jest połączenie dużych możliwości, intuicyjnej obsługi i przejrzystego designu – wyjaśnia Kuba Filipowski, product manager w HumanWay. Nasza aplikacja pozwala skupić się na konkretnym zadaniu – na znalezieniu dobrego pracownika. Wiemy, że setki przycisków, formularzy, obszerne jak encyklopedia instrukcje obsługi, to nie jest to, czego potrzebują rekruterzy. Nie ma na naszym rynku narzędzia, które pozwoliłoby tak sprawnie, a jednocześnie w tak łatwy sposób zapanować nad procesem rekrutacyjnym – dodaje Kuba Filipowski. HumanWay oszczędza czas poświęcony na rekrutację, i co za tym idzie – pieniądze.

Działanie aplikacji bazuje na modelu Software as a Service, czyli jest w pełni dostępna przez Internet – nie wymaga instalacji, można jej używać z dowolnego miejsca na świecie, a koszty dostosowane są do potrzeb klientów.

Przy projektowaniu HumanWay korzystaliśmy z doświadczenia specjalistów Human Resources pracujących dla międzynarodowych korporacji. Dlatego jesteśmy pewni, że nasz produkt faktycznie pomaga w zarządzaniu rekrutacją – tłumaczy Kuba Filipowski. Pomimo początkowej fazy rozwoju, rozwiązanie zostało docenione na międzynarodowej konferencji branży IT – Barcamp Baltics 2009, zdobywając pierwsze miejsce w konkursie Barcamp Idol.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu