Video i społeczności – Comtica (grupa One-2-One) przygotowała nowy serwis ckm.pl

Video i społecznościowe funkcje portalu to podstawowe elementy nowej witryny internetowej magazynu CKM z portfolio Marquard Media Polska.

Interaktywny serwis przygotowany przez spółkę Comtica (Grupa One-2-One) wdrożony został w przeciągu kilku dni. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu narzędzi, zbudowanych na podstawie platformy streemo.pl i multiscreen.tv, które umożliwiają szybką implementację interaktywnych rozwiązań dla wydawców zainteresowanych rozszerzaniem swojej oferty redakcyjnej i reklamowej w Internecie.

Użytkownicy portalu uzyskali możliwość tworzenia własnych profili, a tym samym zamieszczania m.in. filmów video czy pisania blogów. Stałymi elementami redakcyjnymi są konkursy z nagrodami dla najaktywniejszych czytelników ckm.pl.

Nowy serwis oparty jest na dwóch podstawowych elementach: platformie społecznościowej streemo.pl oraz narzędziach do zarządzania treściami video multiscreen.tv.

Piotr Szostak, prezes Comtiki gwarantuje, że wdrożenie pełnego interaktywnego serwisu obejmującego zarówno video jak i funkcje społecznościowe zajmuje tylko kilka dni.

Dla wydawcy i marketera to idealne rozwiązanie, przede wszystkim ze względu na optymalne koszty, ale także poszerzenie oferty reklamowej o nowe atrakcyjne formy video oraz sponsorowanie profili czy brandowanie playera video.

Dziś podstawową wartością staje się lojalność, którą wspierać można wykorzystując interaktywne technologie. Naszym czytelnikom oferujemy teraz nowe funkcjonalności i dostęp do wyjątkowych, atrakcyjnych sesji video. Nie bez znaczenia, zwłaszcza w dobre kryzysu są niskie koszty wdrożenia rozwiązań naszego partnera. Już niebawem wspólnie zaprezentujemy nowe serwisy tytułów Wydawnictwa Marquard – Olivia.pl. panidomu.pl oraz shape.pl, powiedział Marek Ruszkowski, dyrektor marketingu MMP.

Comtica należąca do giełdowej Grupy One-2-One jest także odpowiedzialna za hosting oraz obsługę redakcyjną serwisu ckm.pl w kooperacji z miesięcznikiem CKM.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu