Od dzisiaj „Murator” ma e-wydanie

W sieci ukazało się pierwsze, internetowe wydanie miesięcznika „Murator” będące kopią wydania drukowanego. Czytelnicy, którzy przedkładają internet nad medium tradycyjne, pierwszy numer e-Muratora mogą kupić za pośrednictwem strony www.e-kiosk.pl. Jest on tańszy od wydania drukowanego o 5 złotych i kosztuje 4,90 zł. E-wydanie można również wykupić w formie prenumeraty półrocznej i rocznej, w cenie odpowiednio 26 i 49 złotych.

MURATOR S.A. jest pionierem w oferowaniu publikacji o tematyce budowlanej w dwóch wersjach – drukowanej i elektronicznej. Od 2006 roku w obu formach jest dostępny miesięcznik„Zbuduj dom”.

„Jedno pismo w dwóch formach przekazu – widzimy same zalety takiego rozwiązania. Dajemy naszym czytelnikom możliwość wyboru oraz liczymy na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Tworząc e-Muratora myśleliśmy przede wszystkim o naszych forumowiczach – na Forum MURATORA w serwisie www.murator.pl mamy zarejestrowanych ponad 87 tysięcy osób, które napisały ponad 3 miliony wiadomości. E-wydania są ponadto tańsze i pozwalają na korzystanie z funkcjonalności niemożliwych dla wydań tradycyjnych” – powiedziała Renata Krzewska, wiceprezes Zarządu, dyrektor zarządzający MURATORA S.A.

e-Murator, poza artykułami zawiera linki ułatwiające poruszanie się po internetowym wydaniu, jak również odsyłacze do zbiorów z pogłębioną informacją na dany temat. Umożliwia przeszukiwanie archiwalnych numerów i prowadzenie notatek. Znalezienie interesujących informacji jest w wersji elektronicznej o wiele prostsze i zabiera dosłownie chwilę.

Aby skorzystać z e-wydania należy zalogować się w e-kiosku (www.e-kiosk.pl) i złożyć zamówienie na elektroniczne wydanie numeru. E-kiosk posiada program specjalnie stworzony do czytania prasy w internecie. Dzięki temu jakość obrazu wyświetlanego na monitorze komputera jest taka sama jak wydania papierowego. Wszystkie informacje umieszczone są w formacie pdf.

Niektóre zalety elaktronicznych wydań to:

  • możliwość odtwarzania plików multimedialnych,
  • możliwość pełnotekstowego przeszukiwania bieżąco czytanego wydania i wszystkich pobranych na dysk e-wydań,
  • funkcja sporządzania i błyskawicznego odszukiwania notatek.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu