OCZ Illuminati Keyboard… i w nocy nie zginiesz

OCZ Technology, producent wysokiej jakości pamięci RAM, przygotował nie lada gratkę dla wszystkich pasjonatów gier komputerowych. Na rynku pojawiła się klawiatura Alchemy Illuminati Keyboard, która poza zaawansowanymi funkcjami i ergonomią oferuje podświetlenie w kolorze niebieskim lub czerwonym.

Nowy produkt docenią przede wszystkim osoby przebywające w zaciemnionych pomieszczeniach oraz gracze często korzystający z dobrodziejstw LAN Party. Możliwość wyboru koloru podświetlenia oraz regulacja jego natężenia pozwolą dostosować klawiaturę do indywidualnych potrzeb i gustów każdego użytkownika.

Alchemy Illuminati Keyboard oferuje 14 multimedialnych przycisków, ułatwiających m.in. odtwarzanie plików audio-wideo czy przeglądanie stron internetowych. Stylowy, ergonomiczny design sprawi, że produkt idealnie wpasuje się w każde miejsce pracy.

Przy wymiarach 215x495x30 mm klawiatura waży 850 g. Do komunikacji z komputerem wykorzystuje port USB 2.0 i nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników.

OCZ Alchemy Illuminati Keyboard objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i niebawem dostępna będzie w ofercie sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl. Cena nie jest jeszcze znana.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu