OCZ Illuminati Keyboard… i w nocy nie zginiesz

przez | 20/02/2009

OCZ Technology, producent wysokiej jakości pamięci RAM, przygotował nie lada gratkę dla wszystkich pasjonatów gier komputerowych. Na rynku pojawiła się klawiatura Alchemy Illuminati Keyboard, która poza zaawansowanymi funkcjami i ergonomią oferuje podświetlenie w kolorze niebieskim lub czerwonym.

illuminati_front_bNowy produkt docenią przede wszystkim osoby przebywające w zaciemnionych pomieszczeniach oraz gracze często korzystający z dobrodziejstw LAN Party. Możliwość wyboru koloru podświetlenia oraz regulacja jego natężenia pozwolą dostosować klawiaturę do indywidualnych potrzeb i gustów każdego użytkownika.

Alchemy Illuminati Keyboard oferuje 14 multimedialnych przycisków, ułatwiających m.in. odtwarzanie plików audio-wideo czy przeglądanie stron internetowych. Stylowy, ergonomiczny design sprawi, że produkt idealnie wpasuje się w każde miejsce pracy.

Przy wymiarach 215x495x30 mm klawiatura waży 850 g. Do komunikacji z komputerem wykorzystuje port USB 2.0 i nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników.

OCZ Alchemy Illuminati Keyboard objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i niebawem dostępna będzie w ofercie sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl. Cena nie jest jeszcze znana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.