Niższe ceny i większy zasięg we FreecoNet

Tagi:

Już od 1 marca br. użytkownicy telefonii internetowej FreecoNet będą dzwonić taniej na numery komórkowe. Do tego grona dołączą także mieszkańcy Leszna i okolic – w ofercie operatora pojawiła się bowiem nowa strefa numeracyjna 0-65.

Dzwoniąc od marca br. na numery telefonów komórkowych, wszyscy użytkownicy FreecoNet zapłacą za minutę połączenia 43 grosze brutto (35 groszy netto), czyli o 22 proc. mniej od obowiązującej do końca lutego stawki 55 groszy brutto. Nowy cennik nie obejmuje połączeń do sieci Play – tam użytkownicy FreecoNet mogą dzwonić już od 68 groszy brutto za minutę.

FreecoNet udostępnił też numery ze strefy 0-65, obejmującej Leszno i okolice. Dla użytkowników indywidualnych i firm regionu leszczyńskiego oznacza to, że mogą już korzystać z telefonii internetowej FreecoNet. Do dyspozycji mają atrakcyjne cenowo połączenia telefoniczne (za darmo wewnątrz FreecoNet, od 5 groszy brutto na pozostałe krajowe i zagraniczne numery stacjonarne) oraz rozbudowaną ofertę usług dodanych. Rejestrując się na stronie www.freeconet.pl, przez okres miesiąca nie ponoszą opłat za prowadzenie konta i mogą testować za darmo wszystkie usługi dodane. Warto zaznaczyć, że leszczyńska numeracja 0-65 we FreecoNet to już 47 strefa numeracyjna w ofercie operatora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu