Dobra wiadomość dla inwestorów na rynku domen

przez | 20/02/2009

Nawet o 60 % taniej można przedłużyć ważność domen internetowych. Z ofertą Abonamentu Hurtowego dla właścicieli domenowych portfolio wyszedł właśnie dostawca hostingu i rejestrator domen, Active 24.

Ceny za odnowienie domen, jakie oferuje Active24.pl są niższe od standardowych nawet o 60%. Tak niskie stawki podnoszą opłacalność inwestycji na rynku domen. Kwota za przedłużenie kształtuje się, w zależności od rodzaju domeny, na poziomie od 12 do 42 PLN netto.

Oferta skierowana jest do obecnych i przyszłych Klientów Active 24. Abonament  Hurtowy przyznawany jest posiadaczom min. 500 domen, po uiszczeniu rocznej opłaty abonamentowej w wysokości 1 PLN netto. Dla właścicieli mniejszych portfolio domen opłata ta wynosi 1000 PLN netto. Najbardziej opłacalne jest więc posiadanie portfolio 500 +. Biorąc pod uwagę ceny rejestracji domen oraz możliwość bezproblemowego transferu do Active 24, zgromadzenie takiej ilości domen jest proste.

Chęć nabycia statusu Klienta Hurtowego zgłaszać można mailowo do Biura Obsługi Klienta Active 24 . Usługa będzie aktywna zaraz po opłaceniu abonamentu.