Wideo, gdy jesteś w ruchu – pożegnaj nudę z telefonem Sony Ericsson W995 Walkman

Doświadczaj pełni wrażeń rozrywkowych, kiedy jesteś w ruchu dzięki Sony Ericsson W995 Walkman . Ten stylowy, działający w trybie ‘video playback’ model Walkmana ma aplikację Media Go, która w sposób prosty pozwala przenosić rozrywkowe zasoby na Twój telefon komórkowy, a następnie odtwarzać je i systematyzować.

Baw się z nowym telefonem Sony Ericsson wyposażonym w najwyższej jakości wideo; oglądaj wiadomości, programy telewizyjne lub najpopularniejsze produkcje lub sprawdzaj jakie najnowsze filmiki pojawiają się na portalu YouTube – korzystając z Turbo 3G czy Wi-Fi. Model W995 Walkman, wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 megapikseli oraz w odtwarzacz Walkman, to najnowszy telefon komórkowy, który zapewni Ci rozrywkę w autobusie, podczas przerwy na lunch lub gdy czekasz na pociąg.

Mając aplikację MediaGo wszystkie media są przy Tobie! Ta jedyna w swoim rodzaju aplikacja Sony po raz pierwszy prezentowana jest właśnie w telefonie W995 Walkman. Pozwoli Ci ona automatycznie przenosić wszelkie dane audio, zdjęcia i materiały wideo pomiędzy Twoim telefonem a komputerem. Będziesz mógł także łatwo znaleźć podkasty z ekscytującą zawartością korzystając z katalogu – tylko dwa kliknięcia, a znajdziesz się w innym świecie i będziesz mógł oglądać akcję na wyraźnym ekranie wyświetlacza o przekątnej 2,6 cala.

„Dzięki MediaGo nie musisz martwić się o format, rozdzielczość i „liczbę klatek na sekundę”, powiedział Alexandre Cardon, Global Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Już nigdy więcej materiał wideo, który przeniosłeś ze swojego komputera na telefon nie będzie odtwarzany w niskiej rozdzielczości lub słabej jakości. Dzięki MediaGo oraz modelowi W995 doświadczenie oglądania materiałów wizualnych na Twoim telefonie będzie tak dobre, jak na Twoim komputerze”.

„Telefon W995 Walkman łączy najlepsze doświadczenia muzyczne wszystkich telefonów, powiększając jeszcze te doznania dzięki najlepszej w swojej klasie jakości wideo oraz możliwości dzielenia się zasobami, a tym samym oferuje najpełniejszy pakiet komunikacji i rozrywki, jaki pojawił się do tej pory”, powiedział Alexandre Cardon. „Ten wydajny telefon komórkowy dostarcza najlepszej z możliwych rozdzielczości wideo i posiada baterię o wystarczająco dużej mocy, aby można było obejrzeć dwa pełnometrażowe filmy fabularne. Model W995 posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 MPix, a także najwyższej jakości dźwięk aktualnie dostępny dla telefonu komórkowego.”

Będziesz mógł postawić telefon na jego wbudowanej podstawce i oglądać materiały wideo z przyjaciółmi, zwiększając również moc dźwięku wydobywającego się z silnych, wbudowanych głośników stereo. Telefon W995 posiada wspaniały dźwięk, zarówno gdy oglądasz filmy, jak i słuchasz ulubione utwory muzyczne. Funkcje Clear Stereo i Clear Bass oraz dołączone najwyższej jakości słuchawki HPM-77 sprawią, że muzyka, gdy będziesz jej słuchał w ruchu, zapewni takie odczucie, jak gdybyś właśnie znajdował się w studiu nagrań i słuchał na żywo swoich ulubionych wykonawców! Aby doświadczyć następnego poziomu czystego doświadczenia słuchowego, na wybranych rynkach będzie możliwe zastąpienie słuchawek HPM-77 słuchawkami HPM-88, które posiadają funkcję eliminowania hałasu pochodzącego ze źródeł zewnętrznych.

Aby przyjemność z fotografowania była pełna, będziesz mógł cały czas udoskonalać zdjęcia dzięki funkcjom: auto focus, photo flash i wykrywania twarzy. Będziesz mógł utrwalać obrazy w ich prawdziwych kolorach aparatem fotograficznym o rozdzielczości 8,1 Mpix, a potem drukować zdjęcia aż do pełnego formatu A3, bez uszczerbku na jakości.

Telefon W995 Walkman:

 • Zoptymalizowane odtwarzanie wideo w trybie playback – stylowo i wydajnie. Będziesz posiadał najlepszą z możliwych rozdzielczości wideo we własnej kieszeni.
 • Filmy wideo prosto na Twój telefon – funkcje Wi-Fi oraz Turbo 3G – łatwy dostęp wideo do stron YouTube i innych rozrywkowych portali
 • Doskonałej jakości wyświetlacz 2.6” – telefon posiada również podstawkę na biurko, silne głośniki lub złącze audio jack 3,5 mm
 • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 8,1 MPix – rób zdjęcia doskonałej jakości w trybach Photo Flash oraz wykrywanie twarzy
 • Czyste doświadczenie audio. Ciesz się najlepszą z możliwych jakością dźwięku – taką, w jakiej twórcy muzyki chcieli, aby była słuchana
 • Przenośna pamięć Memory Stick Micro o pojemności 8 GB – będziesz mógł przechować niewyczerpaną liczbę zdjęć, filmików wideo i utworów muzycznych
 • Dołącz etykietkę z nazwą miejsca do swoich wspomnień lub zawsze wiedz gdzie się znajdujesz dzięki funkcjom aGPS oraz Google Maps.

Media Go:

 • Przenoś, odtwarzaj, systematyzuj – dzięki MediaGo będziesz mógł łatwo przenosić muzykę, materiały wideo, zdjęcia i podkasty pomiędzy Twoim telefonem komórkowym a komputerem.
 • Automatic sync – automatycznie zsynchronizujesz swoje muzyczne listy, aby Twój telefon miał zawsze aktualne zasoby muzyczne zgodne z tym, co nowego słuchasz.
 • Auto convert – MediaGo zaoferuje Ci najlepszej jakości funkcje playback dla zawartości multimedialnej w Twoim telefonie. Nie będzie potrzeby używania dodatkowych aplikacji, abyś mógł mieć wszystkie swoje media ze sobą.
 • SensMe – będziesz mógł tworzyć listy utworów piosenek w swojej biblioteczce muzycznej; możliwe będzie także sortowanie muzyki zgodne z Twoim nastrojem lub rytmem.
 • Podkasty – nigdy nie było łatwiej pobierać i wczytywać podkasty. Oprócz dodawania swoich ulubionych podkastów, będziesz mógł skorzystać z katalogu, który pomoże Ci znaleźć nowe i ekscytujące treści.
 • Wytwarzanie płyt CD audio – zastosuj MediaGo, aby wypalać własne płyty CD i mieć zawsze przy sobie swoją muzykę i książki audio.

Telefon W995 Walkman posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UTMS/HSPA 900/2100. Model W995 będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2009 w kolorach: Progressive Black, Cosmic Silver i Energetic Red.

Aplikacja MediaGo będzie dostępna na wszystkich rynkach od chwili wprowadzenia na rynek modelu W995, w 15 językach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu