Piękny wirus – TATAholik

Mąż, partner, utrzymujący rodzinę, pracownik, sportowiec, właściciel… wreszcie TATA.

Doświadczenia własnego ojcostwa oraz spostrzeżenia dotyczące rosnącego zaangażowania ojców w proces wychowawczy, skłoniły nas do realizacji nowatorskiego projektu, a mianowicie do stworzenia platformy internetowej dla aktywnych i odpowiedzialnych ojców. Portal ma być narzędziem pozwalającym im odnajdywać się w tej roli, doskonalić i utwierdzać w przekonaniu, że FAJNIE BYĆ TATĄ!

Na stronie www.tata.pl pragniemy publikować ciekawe artykuły, rekomendacje, porady oraz materiały wspierające ojców, nasze Forum umożliwi im wymianę informacji i doświadczeń, a Targ posłuży przepływowi rzeczy do osób, które ich bardziej potrzebują

Może ktoś zainteresuje się poprawą komunikacji z partnerem, może nie zna jeszcze terapeutycznej mocy bajkoterapii, może zobaczy sens podarowania dziecku mądrej zabawki, może zdecyduje się na udział w ciekawych warsztatach lub ma ochotę na wyjazd z rodziną w atrakcyjne, przystosowane do tego miejsce. Nasz portal będzie w tym pomocny.

To wszystko jest przedmiotem naszej misji – wierzymy, że ciągła edukacja, dostęp do informacji, tworzenie interaktywnych społeczności, promowanie ciekawych idei jest wielką wartością dla współczesnych społeczeństw.

Dopiero zaczynamy. Można powiedzieć − raczkujemy, ale z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień będziemy się rozwijać, dojrzewać, inwestować w rozwój tego projektu. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych użytkowników i mocno liczymy na ich zaangażowanie i wyrozumiałość.

W realizacji portalu bardzo pomogła nam Agencja Marketingu Interaktywnego Wide Open oraz NewsNet.

Chcemy zarażać wirusem TATAholizmu.

Redakcja portalu tata.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu