Nowy Group Marketing Web Coordinator w Sanitec KOŁO

Artur Pszczółkowski z pierwszym dniem lutego objął stanowisko Group Marketing Web Coordinator w firmie Sanitec KOŁO. Zajmie się koordynacją działań komunikacyjnych Grupy Sanitec w Internecie.

artur_pszczolkowski_sanitec_koloArtur Pszczółkowski dołączył do zespołu Sanitec KOŁO w kwietniu 2007 roku. Dotychczas zajmował stanowisko Internet Communication Specialist. Do jego obowiązków należało planowanie i realizacja działań internetowych Grupy Sanitec w rejonie CEE, w tym: kontrola korporacyjnych stron internetowych, zarządzanie SEO&SEM oraz prowadzenie komunikacji marketingowej w Internecie.

Group Marketing Web Coordinator to nowe stanowisko, powstałe w odpowiedzi na potrzebę stałego komunikowania obecności firmy za pośrednictwem internetu i koordynacji zadań z nim związanych. Artur Pszczółkowski będzie integrował działania e-marketingowe Grupy Sanitec w całej Europie i szukał możliwości wspólnych efektywnych działań i dalszych pól synergii w obrębie korporacji.

– Praca w Sanitec KOŁO pozwoliła mi kontynuować rozwój w kierunku międzynarodowych projektów interaktywnych. Cieszę się, że moja firma jest świadoma wagi internetu i wykorzystuje go w strategii działania. W Polsce to medium jest niestety nadal niedoceniane przez wiele przedsiębiorstw, nam zaś udało się – dzięki konsekwencji i zaangażowaniu – osiągnąć status internetowego lidera w naszym segmencie. To doskonale motywuje do dalszej pracy – mówi Artur Pszczółkowski.

Artur Pszczółkowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu. Zanim dołączył do zespołu Sanitec KOŁO, pracował m.in. jako New Bussines Manager w poznańskim oddziale Supermedia Interactive oraz dla firmy YES Biżuteria na stanowisku Internet Specialist.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu