NETGEAR ReadyNAS Duo otrzymał nagrodę „Excellence in Technology 2009”

Firma NETGEAR®, Inc. otrzymała nagrodę Excellence in Technology 2009 magazynu Small Business Computing, w ramach dorocznego rankingu najlepszych urządzeń technologicznych dla małych przedsiębiorstw. NETGEAR ReadyNAS® Duo został uznany przez czytelników za najlepszy produkt w kategorii serwerów klasy NAS za możliwości w zakresie strumieniowego przesyłania danych, obsługi dysków, możliwości wymiany dysków bez przerywania pracy, zabezpieczeń SSL i kompatybilności
z oprogramowaniem klienckim w systemach Windows®, Mac®, Linux i UNIX. Opis nagrody można znaleźć pod adresem:

http://www.smallbusinesscomputing.com/biztools/article.php/10730_3798906#hardware.

“Z zadowoleniem przyjmujemy wyróżnienie czytelników Small Business Computing,” powiedział Drew Meyer, dyrektor marketingu urządzeń serwerowych w firmie NETGEAR. “Wybór ReadyNAS Duo odzwierciedla zadowolenie użytkowników z produktu, który przechowuje, udostępnia i chroni ważne dane biznesowe w umiarkowanej cenie. W panujących obecnie trudnych warunkach ekonomicznych cieszymy się, że możemy oferować produkty, które z powodzeniem zaspokajają specyficzne potrzeby małych przedsiębiorstw i domowych biur.”

“Wydaje się oczywiste, że ten wszechstronny NAS zajął pierwsze miejsce,” napisali dziennikarze, którzy wyróżniali produkty w 20 kategoriach za ich pozytywny wpływ na działalność czytelników czasopisma. NETGEAR ReadyNAS Duo, obsługujący do dwóch dysków twardych SATA, jest samodzielnym sieciowym systemem przechowywania danych, umożliwiającym ich centralizację, dzielenie z innymi użytkownikami, komputerami i urządzeniami, a także ochronę przed awariami i wypadkami. W przeciwieństwie do dysku z interfejsem USB, ReadyNAS łączy się z siecią i jest jednocześnie dostępny dla wszystkich podłączonych do sieci komputerów z systemami Windows, Macintosh® i Linux/UNIX. Współdzielenie plików przez internet wykonywane jest poprzez przeciąganie i upuszczanie. Po zamontowaniu drugiego, opcjonalnego dysku twardego, ReadyNAS Duo automatycznie wykonuje lustrzaną kopię danych, co chroni przed skutkami awarii dysku. ReadyNAS Duo dostarczany jest w trzech wersjach pojemności – 500 GB, 750 GB, i 1,000 GB (1 TB).

Wielokrotnie nagradzane produkty NETGEAR ReadyNAS to najlepszy wybór dla partnerów handlowych obsługujących klientów indywidualnych i małe przedsiębiorstwa na całym świecie, ponieważ produkty NETGEAR pomagają ograniczyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej bez kompromisu po stronie funkcjonalności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu