Kupuj w Internecie, odbieraj w swoim mieście

Sklep internetowy NEO24.PL uruchomił kolejne dwa NEOPunkty – we Wrocławiu i w Łodzi. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie następnej placówki w Warszawie. Będzie to dziewiąta taka inwestycja sklepu.

Z początkiem nowego roku NEO24.PL dynamicznie zwiększa liczbę punktów wydających towar zamówiony online. Punkty Wydań Osobistych to miejsca, gdzie płatności można dokonywać gotówką, bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat kurierskich. NEOPunkty zlokalizowane są w największych miastach Polski.

Łódzkie PWO będzie pierwszą placówką NEO24.PL w tym mieście. Wrocław i Warszawa to miejsca, w których powstaną drugie z kolei NEOPunkty. Zwolennicy zakupów przez Internet mogą zasięgnąć opinii ekspertów sklepu i odbierać zakupiony towar także w znanych, działających już wcześniej w tych miastach, placówkach NEO24.PL.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnych PWO w Warszawie i Wrocławiu także dlatego, że pod względem liczby internautów miasta te znajdują się w ścisłej czołówce w kraju, a więc i liczba zamówień w NEO24.PL jest wyjątkowo wysoka – podkreśla Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu NEO24.PL.

Powstawanie nowych Punktów Odbioru Osobistego związane jest z dynamicznym rozwojem firmy i ponad 220 proc. wzrostem zysków ze sprzedaży, liczonym rokrocznie. Działania firmy wpisują się w opracowaną strategię komunikacji z otoczeniem.

– Planujemy liczne inwestycje w miejscach, gdzie klienci nie mogli dotychczas skorzystać z możliwości osobistego odbioru zakupionych produktów. Poprzez Internet docieramy wszędzie, jednak równie ważna jest dla nas możliwość spotkania się z konsumentem offline – dodaje Maciej Idzikowski. – Staramy się nieustannie podnosić jakość komunikacji z klientem.

NEO24.PL buduje stałe zaufanie do klienta także poprzez wiarygodność oferty.

– Niewątpliwą korzyścią jest posiadanie własnych magazynów. Naszą ofertę tworzymy na podstawie aktualnie przechowywanego towaru. Nie wystawiamy do sprzedaży sprzętu, który musimy dopiero sprowadzić, czy zamówić u producenta – mówi Maciej Idzikowski. – To z pewnością wyróżnia nas na tle niektórych konkurencyjnych sklepów działających w segmencie e-commerce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu