BCS Polska wprowadza usługę wypożyczania sprzętu do automatycznej identyfikacji danych

przez | 19/02/2009

Spółka BCS Polska, jeden z czołowych polskich integratorów IT dla nowoczesnej logistyki, wprowadza usługę polegającą na wypożyczaniu sprzętu do automatycznej identyfikacji danych. Oferta obejmuje zarówno udostępnienie urządzeń, jak i doradztwo konsultantów. Spółka kieruje nową usługę przede wszystkim do firm nie posiadających stałego zaplecza IT do zarządzania magazynami.

W nowej ofercie BCS Polska udostępnia terminale z czytnikiem kodów kreskowych lub RFID, a także drukarki kodów kreskowych. Ponadto w ramach oferty, firmy mogą skorzystać z wsparcia technicznego, obejmującego m.in. konfigurację urządzeń, instalację aplikacji na terminalach oraz doradztwo konsultantów BCS Polska.

„Systematyczne inwentaryzacje są koniecznym przedsięwzięciem w każdym przedsiębiorstwie posiadającym zaplecze magazynowe. Żeby proces ten usprawnić coraz częściej korzysta się z różnego rodzaju narzędzi informatycznych, lecz koszt ich zakupu jest często wysoki. W dobie kryzysu, kiedy szukanie oszczędności staje się konieczne, BCS Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynkowym i oferuje wypożyczenie odpowiedniego sprzętu wraz ze wsparciem specjalistów.” – twierdzi Jacek Cyran, Dyrektor Działu Obsługi Klienta BCS Polska.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm, które sporadycznie korzystają z urządzeń automatycznej identyfikacji i nie mają potrzeby ich stałego użytkowania. Ponadto z oferty mogą skorzystać przedsiębiorstwa, które w wyniku awarii posiadanego sprzętu przerwały ciągłość działania. Wówczas wypożyczony sprzęt pomoże zachować systematyczność procesów magazynowych.

BCS Polska w stałej gotowości utrzymuje pulę najbardziej popularnych terminali mobilnych i drukarek etykiet, w związku z czym sprzęt jest stale dostępny.