Kredyty.net – nowa odsłona popularnego portalu

Jednym z najlepiej rozpoznawalnych serwisów finansowych należących do firmy NETMEDIA jest portal Kredyty.net (www.kredyty.net) – ogólnopolska platforma prezentująca produkty i usługi kredytowe banków i innych instytucji.

Serwis istnieje od 2006 roku i jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe produkty, usługi i treści. Całodobowo umożliwia bezpłatny dostęp on-line do setek codziennie aktualizowanych i dobrze opisanych produktów bankowych. Kredyty.net współpracuje z ponad 40 instytucjami, w tym 15 bankami i 6 brokerami finansowymi.

Dynamiczny rozwój portalu, a także coraz większa liczba Użytkowników, którzy bardzo chętnie korzystają z możliwości porównania wielu ofert kredytowych bez wychodzenia z domu, spowodowały, że zmiana wizerunku Kredyty.net stała się konieczna. Przebudowie uległy nie tylko układ i kolorystyka serwisu, ale także logotyp.

„Mamy nadzieję, że zastosowane przez nas łączenie kolorów: autorytatywnej czerni, delikatnego różu i eleganckiej szarości, przypadnie do gustu Użytkownikom i przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności i użyteczności Kredyty.net Warto podkreślić, że zmiany graficzne nie miały negatywnego wpływu na tak bardzo cenioną przez nas łatwość w poruszaniu się po stronach portalu. Wręcz przeciwnie – nowoczesny layout pomaga jeszcze szybciej dotrzeć do pożądanej oferty kredytowej!” – mówi Michał Pszczoła, Wiceprezes Zarządu NETMEDIA SA.

Kredyty.net, zostało wzbogacone o nowe produkty i usługi (między innymi pożyczki społecznościowe i inwestycje alternatywne). Dzięki nowoczesnym modułom łatwiejsze stało się przeglądanie ofert promocyjnych i nowości na rynku finansowym.

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych Kredytobiorców, na stronie głównej Kredyty.net, wyeksponowany został MultiFormularz – ustandaryzowany krótki wniosek, umożliwiający wysłanie jednego zapytania kredytowego do wielu banków i brokerów jednocześnie.

„Dzięki MultiFormularzowi, zabiegani Kredytobiorcy, jeszcze szybciej umówią się na spotkanie z przedstawicielami wybranych instytucji finansowych bez konieczności samodzielnego zagłębiania się w szczegółową ofertę. Natomiast wnikliwym Użytkownikom, polecamy odświeżone działy Poradnik oraz Warto wiedzieć, redagowane przez współpracujących z nami profesjonalistów rynku finansowego i nieruchomości” – mówi Małgorzata Sułek, Project Manager NETMEDIA SA

„Chcemy, by portal tworzyli również nasi Użytkownicy dzieląc się z innymi swoimi doświadczeniami lub szukając wiedzy na dany temat. Dlatego też w najbliższym czasie na Kredyty.net pojawią się m.in.: forum, możliwość zamówienia newslettera, a także dostęp do zaawansowanych narzędzi.” – dodaje Michał Pszczoła, Wiceprezes Zarządu NETMEDIA SA.

NETMEDIA SA w najbliższym czasie planuje także uruchomienie nowych wersji swoich portali z tzw „grupy finansowej”, tzn. : Fundusze.com, Ubezpieczenia.com, Audyt.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu