Trane rozpoczyna nową serię szkoleń w warszawskim Centrum Inwestycji Hotelowych

Trane, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych systemów i usług w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji, rozpoczyna kolejną serię prelekcji, poświęconych zagadnieniom HVAC. Będą się one odbywać w Centrum Inwestycji Hotelowych (CIH), mieszczącym się przy ulicy Kolejowej 9/11 w Warszawie.

Na pierwsze spotkanie Trane i CIH zapraszają już 26 lutego 2009 o godzinie 11.00 Energooszczędny system w nowoczesnym Budynku to temat spotkania, które zostanie poświęcone optymalizacji systemu HVAC, pozwalającej na uzyskanie maksymalnych oszczędności energii. Kolejne spotkania odbędą się 28 maja, 3 września oraz 26 listopada i będą poświęcone zagadnieniom retrofitu, nowej generacji fancoili z serii UniTrane FCD oraz doborowi odpowiednich urządzeń HVAC i systemów kontroli w zależności od wielkości i przeznaczenia budynku.

„Pragniemy podzielić się nasza wiedzą i doświadczeniem z inżynierami obiektów, ich właścicielami i zarządcami, jak również inwestorami, pragnącymi stworzyć budynek energooszczędny, wydajny a jednocześnie zapewniający komfort dla przebywających w nim gości i pracowników” – mówi Paweł Markiton, dyrektor generalny Trane na Polskę, Białoruś i Kraje Bałtyckie. „Działania prowadzące do osiągnięcia najwyższej wydajności oraz zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych nabierają szczególnego znaczenia w dobie kryzysu ekonomicznego, z jakim przychodzi się nam zmierzyć”

Trane rozpoczął współpracę z Centrum Inwestycji Hotelowych w roku 2008. Do tej pory zorganizowane zostały cztery seminaria, mające na celu zaprezentowanie najnowszych produktów, technologii i trendów w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. „Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z Trane Polska” – mówi Rosalinda Mach, prezes Centrum Inwestycji Hotelowych. „Spotkania tego typu dają naszym klientom unikalna możliwość zaczerpnięcia z wiedzy i doświadczeń firmy, mającej ponad stuletnie doświadczenie na rynku HVAC.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc, osoby pragnące uczestniczyć w seminarium, proszone są wysłanie zgłoszenia na adres rejestracja@east-side-consulting.pl w terminie nie późniejszym niż 23/02/2009. Szkolenie jest bezpłatne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu