TBWA\ Worldwide wyróżniona za innowacyjność przez magazyn FAST COMPANY

Sieć TBWA\ została uznana za jedną z 50 najbardziej innowacyjnych firm według raportu „The World’s 50 Most Innovative Companies” opublikowanego przez magazyn FAST COMPANY.

Prestiżowa lista 50 najbardziej innowacyjnych firm jest publikowana corocznie w marcu. TBWA\ Worldwide po raz pierwszy znalazła się na liście na 24-tym miejscu wśród tak innowacyjnych firm jak Apple, Google czy Disney i Facebook. Jest jedną spośród trzech firm komunikacji marketingowej, które zostały wymienione w raporcie.

„Wszystkie firmy wymienione w raporcie mają siłę i potencjał kształtowania przyszłości i wskazywania kierunku rozwoju” podkreśla raport magazynu Fast Company. Tom Carroll, President & CEO TBWA Worldwide podsumowuje: „Naszym celem zawsze było stanie się jedną z najbardziej kreatywnych firm na świecie. Mówiąc to, nie mam na myśli wyłącznie agencji reklamowych, lecz wszystkie innowacyjne i kreatywne firmy na świecie. TBWA znalazła się na 23/24 miejscu w jednej linii z agencją reklamową Crispin Porter + Bogusky. Obie po raz pierwszy znalazły się w rankingu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu