Smava rozpoczyna współpracę z serwisem AukcjeKredytowe.pl

Smava.pl ogłosiła, że od dziś rozpoczęła współpracę z AukcjeKredytowe.pl, najpopularniejszym serwisem aukcji kredytowych w Polsce. Oferta serwisu internetowych pożyczek będzie dostępna dla Użytkowników AukcjeKredytowe.pl  równolegle do ofert pochodzących z banków. Dzięki tej kooperacji osoby zainteresowane kredytem mogą od dziś porównać ofertę smavy i banków, dokonać wyboru i szybko rozpocząć proces uzyskiwania pożyczki.

Serwis AukcjeKredytowe.pl umożliwia licytacje produktów finansowych online. Pozwala internautom na określenie parametrów i typu poszukiwanego kredytu, a następnie na przekazanie swojego zapytania do wielu instytucji udzielających kredytów. W ten sposób użytkownik przeprowadza tzw. aukcję kredytową i może łatwo dokonać wyboru najbardziej dla siebie dogodnej oferty. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że usługa ma charakter darmowy, a skorzystanie z niej nie rodzi zobowiązania do zaciągnięcia kredytu. Od uruchomienia serwisu w 2006 roku, na aukcjach zarejestrowało się ponad 20 tys. użytkowników, a wartość udzielonych kredytów przekroczyła 100 mln zł.

„Nasza współpraca to dowód na szerokie spektrum możliwości, jakie internet wnosi na rynek usług finansowych. Wprowadzenie pożyczek smavy na naszą platformę otwiera internautom nową furtkę w postaci ofert prywatnych inwestorów. Przy zaostrzającej się polityce banków, również w sektorze pożyczek gotówkowych, taka alternatywa ma niebagatelne znaczenie dla pożyczkobiorców.” – twierdzi Rafał Skarżyński, Project Manager AukcjeKredytowe.pl

„Jedną z naczelnych zasad działania smavy jest wygoda i możliwość łatwego wyboru najdogodniejszej dla siebie oferty pożyczki. Dlatego oprócz realizacji tych założeń w naszym serwisie, szukamy takich partnerów, którzy podzielają nasze cele. Takim serwisem z pewnością są AukcjeKredytowe.pl dlatego nawiązana współpraca cieszy nas szczególnie – mówi Przemysław Mościcki, Prezes Zarządu smava Poland Sp. z o.o.  –  Naszą grupą docelową są między innymi potencjalni klienci banków i liczymy na to, że pożyczki społecznościowe będą dobrym uzupełnieniem oraz alternatywą dla produktów tradycyjnej bankowości.”

Po sukcesie w Niemczech, oferująca kredyty smava od 7-go stycznia dostępna jest również w Polsce. Przy pomocy serwisu można pożyczyć od 100 zł, aż do 100 tys. zł lub zainwestować od 50 do 200 tys.zł. Okres pożyczki obejmuje maksymalnie 3 lata.