Comarch uruchamia nowy microsite o rozwiązaniach IT dla ubezpieczeń

Sektor Finansów, Bankowości i Ubezpieczeń Comarch uruchomił specjalną stronę dedykowaną rozwiązaniom IT dla firm ubezpieczeniowych. Dzięki niej łatwiej można odnaleźć produkt dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa, poznać udane wdrożenia systemów Comarch oraz szybko skontaktować się z konsultantami.

Microsite to strona powstająca przy głównym portalu firmowym, która prezentuje więcej informacji z wybranego obszaru tematycznego. Pod adresem www.ubezpieczenia.comarch.pl znaleźć można najświeższe informacje o działalności Comarch na rynku ubezpieczeń, wszystkich oferowanych produktach, a także foldery i case study.

– Przed towarzystwami ubezpieczeniowymi nieustannie stają kolejne możliwości i wyzwania. Dotyczy to zarówno oferty produktowej, jak i wykorzystania nowych źródeł sprzedaży. Rozwiązania Comarch pomagają szybko reagować na zmiany rynku i wykorzystywać okazje biznesowe. W odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie firm ubezpieczeniowych na nowoczesne i elastyczne systemy informatyczne zbudowaliśmy rozwiązania dedykowane dla tego rynku. Celem nowej strony jest kompleksowe przedstawienie naszej oferty – mówi Mariusz Janczewski, Business Development Manager w sektorze Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną www.ubezpieczenia.comarch.pl oraz rozwiązaniami dla pozostałych gałęzi rynku finansowego na portalu www.comarch.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu