Blue Tax Group S.A.: Podpisanie kolejnych 12 umów o współpracy

16 lutego br. do Zarządu Blue Tax Group S.A. – Spółki będącej jednym z liderów w branży konsultingowej – wpłynęło kolejnych 12 podpisanych umów o współpracy z biurami rachunkowymi i kancelariami podatkowymi z województw: dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego i małopolskiego. Umowy zostały podpisane na czas nieokreślony.

Zgodnie z przyjętą przez Spółkę strategią, umowy o współpracy, zawierane w ramach tworzenia Sieci Partnerskiej, są pomostem łączącym Blue Tax Group S.A. z biurami rachunkowymi lub kancelariami podatkowymi. Umowy o współpracy regulują zasady obsługi zleceń przekazywanych przez biura i kancelarie współpracujące, a wykonywanych przez Blue Tax Group.

„W niespełna miesiąc kolejnych 12 podmiotów z kilku województw zdecydowało się na podpisanie z Blue Tax Group S.A. umów o współpracy. Jest to dla nas dowód na to, iż klienci, zlecający naszym biurom współpracującym obsługę rachunkową, czy podatkową są również zainteresowani usługami konsultingowymi, jakie posiada w swoim katalogu Spółka Blue Tax Group.” – powiedział Mirosław Stanisławski, Prezes Blue Tax Group S.A.

Do 16. lutego br. Spółka Blue Tax Group łącznie podpisała 47 umów o współpracy i 8 umów franczyzowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu