2BE.PL rozdaje wirtualne kawalerki

przez | 17/02/2009

17 lutego 2BE.PL rozpoczyna nową akcję promocyjną pod hasłem „Kończymy kryzys – Twoje M1 za darmo!”. Podczas jej trwania każda osoba, która zarejestruje domenę objętą promocją, otrzyma konto hostingowe gratis.

twojem1– Nasza kampania ma na celu popularyzowanie usług hostingowych. Skierowana jest ona głównie do osób, które dopiero zaczynają odkrywać możliwości tkwiące w posiadaniu własnej strony internetowej. Wiele z nich, stawiając pierwsze kroki w sieci, decyduje się na darmowe rozwiązania hostingowe. W takim przypadku użytkownik, niejako „w pakiecie”, otrzymuje pokaźną liczbę reklam, które wyświetlają się na jego stronie. Konto „Twoje M1” pozbawione jest takiego obciążenia, przy jednoczesnym zapewnieniu wystarczających parametrów, umożliwiających uruchomienie sprawnego serwisu www – wyjaśnia Katarzyna Gruszecka z 2BE.PL (http://2be.pl).

Pod adresem www.TwojeM1.pl uruchomiona została strona, która – opierając się na analogii do mieszkania  – wyjaśnia podstawowe pojęcia związane z kontem hostingowym. Funkcję powierzchni przeznaczonej na stronę oraz pocztę pełni tutaj mały salonik, autoresponder to telefon z automatyczną sekretarką, dzwonek do drzwi to powiadomienia Gadu-Gadu oraz SMS, a pełna różnych ubrań szafa, to po prostu aliasy, które użytkownik konta może tworzyć w nieograniczonej ilości. – Wykorzystanie porównania do prawdziwej kawalerki pozwala w prosty i przejrzysty sposób pokazać, że do korzystania z serwera www nie potrzebna jest żadna specjalistyczna wiedza. Wystarczy poznać podstawowe założenia jego działania – podsumowuje przedstawicielka 2BE.PL.

Promocja „Wirtualna kawalerka – Twoje M1” potrwa do 30 kwietnia br. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://2be.pl/aktualne_promocje.html.