„Ciążowa” kampania LaciBios femina

Na stronach internetowych poświęconych ciąży, macierzyństwu i sprawom „kobiecym” trwają konkursy promujące LaciBios femina – doustny probiotyk ginekologiczny produkowany przez ASA S.A.

Kampania ma na celu zainteresowanie internautek kwestią zdrowia intymnego w ciąży, oraz rolą bakterii probiotycznych w profilaktyce chorób układu moczowo-płciowego kobiety. Konkursy fotograficzne promujące LaciBios femina toczą się obecnie w serwisach Naobcasach.pl (konkurs na najlepsze zdjęcie na temat „Szczęśliwa ciąża z LaciBios femina”) oraz Baby-shower.pl („Ja i mój Brzuszek – błogo i bezpiecznie”). 23 lutego w serwisie Babyboom.pl wystartuje konkurs na najlepszy felieton ciążowy „Intymnie znaczy intymnie!”.

Nagrodami w konkursach są zestawy LaciBios femina, glukometry, ciśnieniomierze, poduszki poporodowe oraz w przypadku Baby-shower.pl: przyjęcie „brzuszkowe” dla przyszłej Mamy organizowane w warszawskiej restuaracji Magdy Gessler „Gar”.

Konkursom towarzyszą artykuły na temat zdrowia intymnego w ciąży, połogu i w czasie karmienia piersią. Całość działań potrwa do końca I kwartału 2009 roku. Za planowanie, zakup mediów i realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja 121PR.

Konkurs na Naobcasach.pl: http://www.naobcasach.pl/d.226.html

Konkurs na Baby-shower.pl: http://www.baby-shower.pl/ROZRYWKA/Konkursy/Ja-i-moj-Brzuszek-blogo-i-bezpiecznie-konkurs-do-28-lutego-2009.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu