Walentynki w Parku

Emocje, radość z wygranej i romantyczne wyznania towarzyszyły wszystkim gościom Parku Handlowego Auchan Bielany 14 lutego w walentynki. Nic dziwnego – wszyscy odwiedzający Park w tym dniu, mogli wziąć udział w wielu konkursach i wygrać romantyczne nagrody. O dobry humor uczestników zadbali prowadzący konkursy Walenty i Walentynka.

Ogromną popularnością cieszyła się gra Koło fortuny, zorganizowana tylko dla par. Ci, którym dopisało szczęście i wykazali się niebanalną wiedzą w czterech kategoriach: własny związek, Park Handlowy Auchan Bielany, św. Walenty oraz miłosne filmy wszechczasów, obdarowani zostali romantycznymi prezentami. Wygrane: kolacje we dwoje i filmy na dvd umiliły uczestnikom pozostałą część dnia i sprawiły, że tegoroczne walentynki były naprawdę wyjątkowe.

Ponadto zakochani chętnie brali udział w sesji zdjęciowej, zorganizowanej przez Foto Joker, fotografując się na tle romantycznej scenerii. Miłośnicy herbacianych smaków kosztowali specjalnie przygotowanych na tą okazję przez sklep Czas na herbatę romantycznych smaków herbaty. Wszyscy też, oczarowani walentynkową atmosferą Parku Handlowego Auchan Bielany, oddawali się radości zakupów. Bogata, przygotowana specjalnie z myślą o Walentynkach oferta sklepów zadowoliła nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy prezentów.

Tegoroczny dzień 14 lutego długo pozostanie w pamięci wszystkich gości Parku Handlowego Auchan Bielany i wpisał się w listę wyjątkowych wydarzeń, które z pewnością zagoszczą w Parku również w przyszłym roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu