Mroczny zestaw YAMO Game Engine F.E.A.R. 2

przez | 16/02/2009

Piątek trzynastego, premiera gry F.E.A.R. 2 Project Origin… Firma YAMO, właściciel marki Reactor, wypuściła na rynek długo zapowiadaną, nową maszynę dla graczy z serii Game Engine. Komputer designem nawiązuje do sequela kultowej gry F.E.A.R. z 2005 roku.

fear2-aGame Engine F.E.A.R. 2 został stworzony po to, by fanatycy gier typu FPS (First Person Shooter) mogli w pełni delektować się efektami wizualnymi. Procesor AMD Phenom X3 8450, karta graficzna ATi Radeon HD 4850 1GB oraz pamięć DDR2 GeIL 2GB 800MHz pozwolą sprawnie przedrzeć się przez horror, który opanował ulice Auburn.

Klimat tytułu to elementy typowej strzelanki, połączone z konwencją azjatyckich horrorów. Prawdziwą gratką dla fanów jest zatem mroczny wizual na obudowie, w pełni odzwierciedlający nastrój rozgrywki.

Do każdego komputera dołączana jest gra F.E.A.R. 2 Project Origin. Zestawy objęte są 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door i dostępne są w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl, w cenie 2639 PLN brutto.

Więcej informacji znajduje się na specjalnej stronie: http://www.reactor.pl/fear2/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.