Firma Mieszko S.A. zdobyła tytuł Jakość Roku 2008

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Mieszko, dołączyły do prestiżowego grona firm wyróżniających się na rynku wysoką jakością oferowanych produktów. W kategoriach produkt, innowacja, tytuł Jakość Roku 2008 otrzymała bombonierka Chocoladorro.

Celem nagrody Jakość Roku jest promocja firm o najlepszych standardach działalności gospodarczej, produkcyjnej i handlowej. Program już po raz trzeci organizowany był przez Redakcję Biznes Raportu w Gazecie Prawnej i Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

chocoladorro-black-renderW tegorocznej edycji w kategoriach produkt, innowacja, doceniono bombonierkę Chocoladorro za wysoką jakość i innowacyjność produktu.

Bombonierka Chocoladorro, to najwyższej jakości indywidualnie pakowane czekoladki w kształcie kuli. Charakteryzują się niebanalną kompozycją nadzienia o smaku gorącej czekolady z chłodzącym smakiem lodów waniliowych. Czekoladki oferowane są w dwóch eleganckich pudełkach do wyboru w kolorze ecru lub głębokiego brązu.

Tytuł Jakość Roku jest przyznawany w trzech kategoriach: produkt, usługa oraz innowacja. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. Przy wyborze laureatów decydujące było uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie pracowników firmy w stałe podnoszenie jakości.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu