Blue Tax Group S.A.: Podpisanie kolejnej umowy franczyzowej

Blue Tax Group S.A. – firma działająca od blisko 17 lat w branży konsultingowej dla MŚP – podpisała kolejną umowę franczyzową w ramach budowy Sieci Partnerskiej biur kompleksowej obsługi małych i średnich przedsiębiorstw. Umowa na uruchomienie biura Blue Tax Expert została podpisana z podmiotem specjalizującym się w świadczeniu usług ubezpieczeniowych w Katowicach na okres 3 lat.

Umowa zawarta w Katowicach jest kolejną, szóstą umową franczyzową podpisaną na uruchomienie modelu biura Blue Tax Expert. Jednocześnie jest to pierwsza umowa podpisana w województwie śląskim. Blue Tax Group – zgodnie ze strategią rozwoju – w oparciu o franchising będzie rozbudowywać swoją Sieć Partnerską na terenie całego kraju.

„Podpisana przez nas kolejna umowa dowodzi, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym. Nasza licencja franczyzowa na bogaty katalog komplementarnych usług dla małych i średnich przedsiębiorców jest atrakcyjnym pomysłem na prowadzenie własnego biznesu. Natomiast działającym już na rynku podmiotom, m.in. model licencji Blue Tax Expert, daje możliwość dywersyfikacji usług.” –  powiedział Mirosław Stanisławski, Prezes Zarządu Blue Tax Group S.A.

Łącznie Blue Tax Group S.A. podpisała 8 umów franczyzowych i 35 umów o współpracy z biurami rachunkowymi i kancelariami doradztwa podatkowego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu